سلامتی و پزشکی

فال روزانه پنجشنبه 4 آبان 1396

فال روزانه پنجشنبه 4 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

30 دی 1399

راهنمای خرید گوشی برای سالمندان

سالمندان هم مثل هر گروه دیگر اجتماعی برای کارهای روزمره خود به گوشی های هوشمند متکی هستند. درواقع می توان گفت سالمندانی که از فناوری های نوین ارتباطی استفاده می نمایند کیفیت زندگی بالاتری دارند و بهتر می توانند با زندگی پرشتاب دنیای امروز هماهنگ شوند.

28 دی 1399

شهر بازی نینتندو بهمن ماه در ژاپن افتتاح میشود

به تازگی یونیورسال استودیو ژاپن اعلام نموده که برنامه های آن ها برای افتتاح پارک تفریحی نینتندو تغییر نموده و این پارک تفریحی که با نام سوپر نینتندو ورلد (Super Nintendo World) شناخته می گردد، در تاریخ 16 بهمن 1399 (4 فوریه 2021) افتتاح خواهد شد.

28 دی 1399

حضور 3 گروه مستعد در پروژه ساخت واکسن ، کرونا تا 4 سال دیگر هست

همه چیز به واکسن کرونا خلاصه شده است و این روزها همه حرف از واکسن می زنند آن هم در شرایطی که از روز سه شنبه واکسیناسیون همگانی در بریتانیا شروع شده است. همزمان اخباری هم در رابطه با آزمایش انسانی واکسن کرونای ایرانی به گوش می رسد.

19 دی 1399

تعداد روزهای اخذ رای افزایش یابد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید براینکه باید به سمت استفاده از تکنولوژی جدید در برگزاری انتخابات حرکت کنیم، گفت: در حال حاضر بهترین گزینه برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونا، افزایش تعداد روزهای اخذ رای است.

16 دی 1399

74 هزار فوتی براثر ابتلاء به کرونا در انگلیس

خبرگزاری خبرنگاران- مرکز ملی آمار انگلیس اظهار داشت شمار جان باختگان همه گیری ویروس کرونا در این کشور، از 74 هزار نفر فراتر رفته است.

15 دی 1399

جزئیات خودکشی دختر 15 ساله مشهدی در یکی از مراکز نگهداری

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از خودکشی یک دختر 15 ساله در مرکز نگهداری از دختران در معرض آسیب بهزیستی مشهد اطلاع داد.

15 دی 1399

چالش های والدین شاغل در دوران کرونا برای نگهداری از فرزند

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مادربزرگ ها و پدربزرگ ها در روزهای کرونایی همانند فرشته های مهربان از نوه هایشان نگهداری می نمایند، اما دلسوزی و مهربانی بیش از اندازه آن ها چالش هایی را برای والدین شاغل برای پیاده کردن شیوه های تربیتی مدنظر به وجود آورده...

14 دی 1399

بچه ها برای فهم احساسات به این بازی ها نیاز دارند

کودک شما در دوران پیش از دبستان در حال یادگیری، بیان و مدیریت احساسات است. این خبر بسیار خوبی برای فرزند شما و برای شما است چون به معنی کمتر شدن احساس سرخوردگی، بی حوصلگی و کلافگی است. در این گزارش شما در می یابید که باید چه انتظاری از بچه ها پیش از مدرسه...

14 دی 1399

کف صادرات روزانه نفت در بودجه 1400 یک میلیون بشکه است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: کف صادرات روزانه نفت در بودجه سال آینده یک میلیون بشکه و سقف آن 2 میلیون و 300 هزار بشکه در نظر گرفته شده و طوری برنامه ریزی شده است که چنانچه محقق نشد بتوان نفت را پیش فروش داخلی کرد.

12 دی 1399

نهایی شدن پروژه های بازسازی صنعت برق در سفر به عراق

تهران (پانا) - وزیر نیرو از نهایی شدن دو پروژه مهم در زمینه کاهش تلفات انرژی در شبکه توزیع برق و همچنین بازسازی تجهیزات آسیب دیده برق عراق اطلاع داد.

11 دی 1399

سامانه جامع تجارت الکترونیک افتتاح شد

سامانه های جامع تجارت که یکی دیگر از دستاوردهای دولت الکترونیک است روز گذشته با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح شد. با راه اندازی این سامانه از بروز برخی مفاسد اقتصادی همچون رانت خواری، فساد اداری، امضای طلایی و تبعیض اقتصادی جلوگیری خواهد شد.

10 دی 1399

کوزه قلیان ناصرالدین شاه سر از موزه فرانسه در آورد!

چند کوزه ایرانی مربوط به دوره قاجاریه دو کوزه آبخوری و یک کوزه قلیان سفالی از جمله کوزه قلیان ناصرالدین شاه قاجار سر از موزه لیون فرانسه درآورد.

10 دی 1399

اتخاذ تدابیر لازم برای بهره برداری کامل از برج اصناف شهرستان بابل

خبرگزاری خبرنگاران- برای بهره برداری کامل از برج اصناف شهرستان بابل تدابیر لازم اتخاذ شده است.

7 دی 1399

خبرنگاران آمار فوتی های کرونا در یزد تک رقمی شد

یزد -خبرنگاران -سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از تک رقمی شدن فوتی های بیماران کرونایی در استان اطلاع داد و گفت : در 24 ساعت گذشته هشت نفر در این استان به علت به ابتلا به این ویروس فوت کردند.

5 دی 1399

ترکیب محرک رشد و تقویت کننده طیور فراوری شد

به گزارش خبرنگاران، بیماری های طیور هر ساله جان بسیاری از پرندگان را می گیرند و باعث تلف شدن بسیاری از پرندگان می شوند.

4 دی 1399

مقاومت ضد میکروبی همچون همه گیری کووید-19 خطرناک است

تهران (پانا) - سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است: مقاومت ضد میکروبی همچون همه گیری بیماری کووید-19 خطرناک است.

1 دی 1399

حمایت 6 میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می توانند تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی را به وسیله خط اعتباری 6 میلیارد تومانی اختصاص یافته به صندوق پژوهش و فناوری اصفهان دریافت نمایند. در این...

1 دی 1399

تقلب در انتخابات آمریکا؛ رای دهندگان مرده ای که هنوز زنده اند

هواداران دونالد ترامپ مدعی شده اند که در انتخابات ریاست جمهوری هزاران رای به نام کسانی به صندوق ریخته شد که زنده نبودند.

30 آذر 1399

مشاغلی که می توانند در محدودیت های کرونایی فعال باشند

تهران (پانا) - کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط و فرایند بیماری کووید 19 در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.

29 آذر 1399
تعداد: (197)