هرگز تختخواب را در این قسمت اتاق قرار ندهید

به گزارش مجله حقوق، اگر شما هم برای داشتن یک خواب راحت به نظم و ترتیب و انرژی های مثبت جاری در اتاق خواب اهمیت می دهید، این مطلب را تا پایان بخوانید.

هرگز تختخواب را در این قسمت اتاق قرار ندهید

در این مطلب از خبرنگاران تصمیم گرفته ایم که بدانیم تختخواب را در کدام قسمت ها نباید قرار داد. به بیان دیگر بدترین جاها برای تختخواب در منزل کجاست؟ با ما همراه باشید.

تختخواب انباری نیست

به هیچ وجه از زیر تختخواب به عنوان انباری استفاده نکنید. برای جریان انرژی مثبت در طول شب و زمانی که خواب هستید از گذاشتن هرگونه وسیله اضافی در زیر تختخواب خودداری کنید. در زمانی که خواب هستید باید انرژی پیرامون بدن شما در جریان باشد و اگر قسمت زیر تختخواب بسته باشد این جریان اتفاق نمی افتد.

تختخواب را نزدیک در اتاق خواب قرار ندهید

قسمت پایین تخت (قسمتی که پایمان را قرار می دهیم) نباید به سمت در باشد. چون در این صورت انرژی سایر قسمت های خانه سبب کم شدن آرامش هنگام خواب می گردد. به عبارت دیگر، وقتی در تختخواب هستید باید در زاویه ای باشید که در اتاق خواب را ببینید. اما نباید در امتداد هیچ دری چه در اتاق، در بالکن، در حمامی که در اتاق است یا حتی در کمد باشد. برترین حالت این است که تختخواب به طور مورب نسبت به در و در گوشه ای از اتاق خواب قرار بگیرد.

تختخواب نباید دقیقا روبه روی در اتاق خواب باشد

زیرا درها دارای انرژی کششی هستند و وقتی تختخواب روبه روی در باشد تمام انرژی خوب به وسیله در به بیرون منتقل می گردد. برای اینکه چیدمان بهتری در اتاق خواب داشته باشید به مطلب سریعا این وسایل را از اتاق خواب خارج کنید سر بزنید.

هرگز تخت خواب را زیر پنجره قرار ندهید

وقتی تختخواب زیر پنجره باشد باعث تضعیف انرژی فردی می گردد و شما احساس امنیت نخواهید کرد. تکیه دادن تخت به پنجره و خوابیدن زیر پنجره انرژی شما را هدر می دهد و از سوی دیگر خطرناک است.

تختخواب روبه روی آینه نباشد

بدترین جاها برای تختخواب در منزل قرار دادن روبه روی آینه است. زیرا آینه باعث تخلیه انرژی شما می گردد و آرامش را از شما سلب می نماید. اگر تختخواب شما در جایی قرار گرفته که درست روبه روی آینه میز آرایش است، شب ها موقع خواب یک پارچه روی آینه بیندازید.

تابلوهایی که نقاشی با عنصر آب را در اطراف تختخواب نگذارید

به جای آن ها در دو طرف تخت بخصوص تخت های دو نفره دو آباژور ترجیحا گرد و بدون زاویه قرار بدهید. تا هم قانون تعادل در مرکزیت فضا را رعایت نموده باشید و هم زوایای گرد آباژور انرژی های منفی موسوم به پیکان های سمی را قطع کند.

تختخواب را کاملا به دیوار نچسبانید

قسمت بالای تختخواب (قسمتی که بالای سرمان قرار می گیرد) باید 3 تا 5 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد تا هوا و انرژی آزادانه جریان پیدا کند. اگر تختخواب خود را هم به دیوار چسبانده اید باید فاصله مشابه 3 تا 5 سانتی متر را بین تخت و دیوار در نظر بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی هرگز خراب نمی شوند!را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1412

به "هرگز تختخواب را در این قسمت اتاق قرار ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرگز تختخواب را در این قسمت اتاق قرار ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید