عجیب ترین رستوران های دنیا ، طعم عصر حجر را تجربه کنید!

به گزارش مجله حقوق، شاید به این فکر افتاده باشید که انسان هایی که در گذشته و عصر حجر زندگی می کردند ، نیازهای خودشان را چگونه تامین می کردند و یا چه غذایی برای برطرف گرسنگی می خوردند؟ جواب تمام سوال های شما اما در یکی از عجیب ترین رستوران های جهان در برلین پیدا میشود که غذاهای عصر حجر را به مشتریان خود می دهد. دکوراسیون این رستوران شبیه به دوران حجر می باشد و همین آن را به یکی از عجیب ترین رستوران های جهان تبدیل نموده است. بنابراین با ما همراه باشید و شام را مهمان خبرنگاران، در رستورانی متعلق به زمان عصر حجر .....

عجیب ترین رستوران های دنیا ، طعم عصر حجر را تجربه کنید!

رستوران سوج

در شهر برلین، رستورانی افتتاح شده که یکی از عجیب ترین رستوران های جهان است و به هیچ وجه از مواد غذایی از جمله : پنیر، نان یا شکر استفاده نمی کند. لازم به ذکر است که مهمانان این رستوران که سَوِج (Sauvage) نام دارد با غذاهایی پذیرایی می شوند که مردمان عصر حجری به وسیله شکار به دست می آوردند. زیتون، کبر و دانه کاج؛ نان بدون گلوتن با کره حاوی آجیل یا زیتون؛ ماهی آزاد دودی با سبزی های خوراکی؛ و ماهی و گوشت ها از منوی غذایی این رستوران میباشد. شاید عده ای باشند که به دسر علاقه ای ندارند و مایل به خوردن دسر نیستند، برای این عزیزان کیک های بدون شکر و گلوتن مانند پای معطر کدوتنبل سرو می گردد. دقت و تمرکز نکاتی است که برای مدیران و کارکنان این رستوران که یکی از عجیب ترین رستوران های جهان ست، مهم است .علت این دقت و تمرکز هم این است که مشتریانی که از این رستوران استفاده می نمایند، بدانند که چه غذایی را در هر بشقاب نوش جان می نمایند، بهرحال اینجا عجیب ترین رستوران جهان است و انتخاب غذا مشکل.

سوج، برترین نام برای عجیب ترین رستوران قرن

شاید براتون سوال بشه رستوران سوج به چه معناست، این نام کلمه ای فرانسوی است که به معنای غیراهلی یا وحشی است که این لقب بخشی از رژیم عصر حجر است و این علتی است که این رستوران فقط غذاهایی که در دسترس مردمان عصر حجر بوده را به مشتریان می دهد. این غذا ها شامل : میوه و سبزیجات، گوشت، ماهی، تخم مرغ، آجیل، دانه، و گیاهان دارویی ارگانیک و فرآوری نشدهمی باشد ، هدف صاحبان و کارکنان این رستوران ساختن فضایی شبیه سازی شده از عصر حجر می باشد .حتی کوچکترین و ریز ترین نکته ها از جمله : بلند کردن تخته سنگ ها و راه رفتن با پای برهنه، و حتی با اهدای خون ، خونی که احیانا شکارچیان زخمی هنگام شکار از دست داده اند رعایت نموده اند. این رستورانی که شبیه عصر حجر می باشد نوآوری جدیدی در بین رستوران ها می باشد ، لیت پوچو که یک از صاحبان این رستوران می باشد گفته است که در کشور آمریکا که غذاهای فست فودی علت بسیاری از بیماری هاست، تمایل به این نوع غذا ها و این نوع رستوران ها بسیار زیاد است. در عین حال که این رستوران از آشپزی و مواد غذایی گذشتگان تقلید نموده است، اما باز هم کارکنان آن به خودشان اجازه استفاده از وسایل مدرن برای تهیه غذا ها را می دهند. مدیر این رستوران غذا درست کردن روی آتش را به ماکروویو تشبیه نموده است. درنهایت می توان این رستوران را یکی از عجیب ترین رستوران های جهان دانست.

منبع: همگردی
انتشار: 14 دی 1401 بروزرسانی: 14 دی 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1444

به "عجیب ترین رستوران های دنیا ، طعم عصر حجر را تجربه کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین رستوران های دنیا ، طعم عصر حجر را تجربه کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید