حمایت 6 میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

به گزارش مجله حقوق، به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می توانند تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی را به وسیله خط اعتباری 6 میلیارد تومانی اختصاص یافته به صندوق پژوهش و فناوری اصفهان دریافت نمایند. در این راستا شرکت های نوپا تا سقف 500 میلیون تومان و شرکت های رشد یافته تا سقف دو میلیارد تومان می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

حمایت 6 میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

مهم ترین برنامه های این جشنواره شامل جهت دهی به فعالیت های فن آفرینانه در راستای حل مسائل و چالش های اساسی کشور، تقویت مذاکرات دوجانبه(B2B) و سرمایه گذاری های کلان و واقعی، شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان پیروز به سرمایه گذاران دولتی، خصوصی و خیرین حوزه فن آفرینی بوده است.

مسابقه جشنواره در سه حوزه طراحان کسب وکار، فن آفرینان و بخش فرصت های سرمایه گذاری است. در بخش فن آفرینان شرکت های نوپا (کمتر از سه سال محصول به بازار ارائه نموده باشند) و شرکت های رشد یافته با حضور بیش از سه سال در بازار حضور داشتند. شرکت هایی که محصول آنها تجاری سازی نشده است در بخش طراحان کسب وکار به رقابت پرداختند.

شرکت نمایندگانی که حداقل امتیازات لازم را کسب نمایند به طور مستقیم به بخش فرصت های سرمایه گذاری راه پیدا کردند.

جوایز ویژه پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شامل خدمات و حمایت های ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جوایز مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جوایز و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، جایزه فناوری صنعت ساز دکتر محمود شیخ زین الدین و جوایز ارزنده بخش خصوصی است.

جشنواره کلیه زمینه های فن آفرینی اعم از فنی و مهندسی، پزشکی و بهداشت، علوم پایه، کشاورزی، علوم انسانی، فرهنگ و هنر، خدمات و ... را در بر می گیرد و به گروه یا تخصص خاصی محدود نمی گردد.

نظر به اهمیت ویژه ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن آفرینی در سطح دانشجویان دانشگاه ها و به منظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 592

به "حمایت 6 میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 6 میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید