حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی همسان سازی می شود

به گزارش مجله حقوق، عضو کمیسیون تلفیق جزئیات مصوبه این کمیسیون درباره همسان سازی حقوق کارگران سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد.

حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی همسان سازی می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 در تشریح مصوبه جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: با پیشنهادی که در جلسه امروز داده شد، اعتبار پیش بینی شده در بند (و) تبصره (2) لایحه بودجه از 90 هزار میلیارد تومان به 150 هزار میلیارد تومان افزایش یافت

وی در همین باره افزود: قرار است تا 90 هزار میلیارد تومان از این 150 هزار میلیارد تومان از این منابع که از واگذاری سهام شرکت های دولتی به سازمان تامین اجتماعی بابت مطالبات این سازمان واگذار می شود، صرف تداوم و اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق و مستمری کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه، شرح داد: با این مصوبه تا حدودی در رابطه با حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در سال آینده همسان سازی صورت می گیرد و سهم آنها که در حدود یازده و نیم ملیون نفر هستند، افزایش می یابد.

به گزارش تسنیم، مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 پس از تصویب در جلسه علنی و تایید شورای نگهبان تبدیل به قانون شده و برای اجرا ابلاغ می شود.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 724

به "حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی همسان سازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی همسان سازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید