تبدیل موز به دسته کنترل پلی استیشن!

به گزارش مجله حقوق، پرتقال یک نمونه دیگر مورد استفاده توسط این شرکت برای شرح سیستم مذکور بوده است. به عنوان مثال بازیکن پلی استیشن می تواند در هر دست یک موز یا یک پرتقال را به عنوان دسته کنترل بازی نگه دارد.

تبدیل موز به دسته کنترل پلی استیشن!

دفتر پتنت و علامت تجاری آمریکا اخیرا درخواست عجیبی از سوی شرکت بازی سونی اینتراکتیو اینترتینمنت برای ثبت امتیاز انحصاری سیستمی که اشیای خانگی معمولی و مواد غذایی را به دسته کنترل پلی استیشن تبدیل می نماید، منتشر کرد.

در این پتنت آمده است: این سیستم شامل واحد ورودی عمل کردنی است تا تصاویر اشیای منفعل غیرنورانی که یک کاربر در دست نگه می دارد را به عنوان یک دسته کنترل بازی ویدیویی بدست آورد.

در این پتنت سونی از کرک موز برای نشان دادن عملکرد سیستم جدید استفاده است. پرتقال یک نمونه دیگر مورد استفاده توسط این شرکت برای شرح سیستم مذکور بوده است. به عنوان مثال بازیکن پلی استیشن می تواند در هر دست یک موز یا یک پرتقال را به عنوان دسته کنترل بازی نگه دارد.

در حالی که طراحی پتنت یک موز را نشان می دهد، اما سونی انتظار دارد این سیستم با هر وسیله ای از لیوان قهوه گرفته تا یک تکه نان کار کند.

این سیستم شامل یک تشخیص دهنده شی است که به حالت دست بازیکن وابسته است که از طریق دوربین ثبت می گردد. این دوربین با هدف تاباندن دکمه های مجازی در اشیای منتخب نصب شده تا فشار دادن روی یک شیء مثل فشار دادن دکمه دسته کنترل بازی باشد.

در این پتنت اعلام شده که سیستم مذکور به کاربران برای بهره برداری از همه قابلیت های بازی شامل چند دسته بازی کردن یاری خواهد نمود.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، با وجود این که پتنت مذکور ثبت شده است، اما به معنای آن نیست که سونی واقعا چنین پروژه ای را اجرا می نماید. پتنت تنها از سیستم طراحی شده در برابر استفاده رقبا از این نوع فناوری حمایت می نماید.

منبع: فرادید
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 792

به "تبدیل موز به دسته کنترل پلی استیشن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل موز به دسته کنترل پلی استیشن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید