همان جا در پایتخت بمان آقای خیابانی!

به گزارش مجله حقوق، این کاری است که خیابانی معمولا بدون سناریو هم انجامش می دهد و گاهی آنقدر روی یک سوژه کلید می کند که اعضاب و روان مخاطب به هم می ریزد

همان جا در پایتخت بمان آقای خیابانی!

به گزارش خبرنگاران، جواد خیابانی آدم خوب و خوش قلبی است، اما راستش بعد از تماشای تازه ترین قسمت سریال پایتخت به این نتیجه رسیدیم که جای او و حماسه سرایی هایش، دقیقا همین جا یعنی در یک سریال تلویزیونی است، نه مسابقات واقعی فوتبال!

بخشی از قسمت اخیر پایتخت مربوط به دروازه بانی کاراکتر بهتاش فریبا درون دروازه نساجی و در دیدار با پرسپولیس بود. این مسابقه در عالم واقع یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد، اما در سریال پایخت فریبا به جای علیرضا حقیقی درون دروازه قرار گرفت و با مهار همه توپ ها (حتی گل وحید امیری!) کمک کرد که بازی صفر- صفر مساوی شود.

گزارشگر آن بازی جواد خیابانی بود که چند جمله اضافه هم به عنوان دیالوگ سریال در ستایش از مهارت فریبا به زبان آورد. دیالوگ های خیابانی در مورد فریبا از لحظه آغاز بازی آغاز شد و تا سرانجام ادامه یافت. البته این کاری است که خیابانی معمولا بدون سناریو هم انجامش می دهد و گاهی آنقدر روی یک سوژه کلید می کند که اعضاب و روان مخاطب به هم می ریزد! در مجموع ضمن آرزوی سلامتی برای آقا جواد عزیز، تصور می کنیم برای همه ما بهتر باشد که او در پایتخت بماند؛ جایی که برازنده حماسه سرایی های همیشگی این گزارشگر قدیمی است و اعصاب مخاطب را هم خراب نمی کند! البته امیدواریم آقا جواد از این شوخی نوروزی دلگیر نشده باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 186

به "همان جا در پایتخت بمان آقای خیابانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همان جا در پایتخت بمان آقای خیابانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید