مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

به گزارش مجله حقوق، در یک ساختمان مسکونی، تجاری و اداری؛ واحد مکش دستگاه به شکل یک تجهیز دائمی همراه با مخزن جمع آوری زباله معمولا در فضایی همانند زیرزمین، گاراژ یا انبار نصب می شود. دهانه های مکش در دیوارها در سرتاسر ساختمان قرار می گیرند و به خرطومی ها و سایر تجهیزات مکش جمع کننده گرد و خاک، ذرات آلودگی و زباله ها و پسماندهای کوچک از فضای داخلی؛ متصل می شوند.

مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

بعبارت ساده تر یک جاروی مرکزی شبکه ای از لوله ها، اتصالات و زانویی ها با طراحی خاص است که همگی به یک واحد مکش مرکزی و مخزن متصل شده اند. بدین ترتیب قدرت مکش در سرتاسر ساختمان یا تاسیسات توزیع می شود

جارو مرکزی دارای سیستم لوله کشی در کل منزل می باشد و راحتی و آرامش را برای ساکنین به همراه دارد. کارکردن با جاروی مرکزی راحت بوده و بدون جابجا کردن دستگاه، فقط با استفاده از خرطومی فنری (استرچ) می توان تمام خانه را نظافت نمود. برای استفاده از جارو مرکزی می توان به راحتی لوله خرطومی را به پریز آن وصل کرد و بدون هیچگونه سر و صدا از نظافت منزل لذت برد.

جاروی مرکزی در اماکن مسکونی کوچک و بزرگ، برج ها، هتل ها، محل های عمومی کارخانه ها، کارواش ها، نمایشگاه ها، سینماها، بیمارستان ها، پایانه ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها، دندانپزشکی و دیگر محل ها به کار می رود.

در محیط های صنعتی همانند کارخانه ها به دلیل اهمیت بیشتر کاربردپذیری دستگاه و سودمندی آن، تأکیدی بر نصب واحد مکنده، مخزن و انشعابات دستگاه در فضایی پرت و دور از چشم وجود ندارد.

منبع مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟

انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1081

به "مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جارو مرکزی چیست و در کجا کاربرد دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید