مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با رضا رویگری ملاقات کرد

به گزارش مجله حقوق، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در آسایشگاه کهریزک با رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، ملاقات و پیگیر شرایط این هنرمند پیشکسوت شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با رضا رویگری ملاقات کرد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، بدنبال انتشار خبر بستری شدن رضا رویگری در آسایشگاه کهریزک، امروز سه شنبه ششم اردیبهشت سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به ملاقات این بازیگر پیشکسوت رفت.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به ملاقات با این هنرمند پیشکسوت گفت: بلافاصله پس از انتشار ویدئویی از آقای رویگری وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از من خواستند با حضور در آسایشگاه کهریزک علت بستری شدن ایشان در این آسایشگاه را آنالیز و اقدامات لازم در این جهت انجام پذیرد.

پوراحمدی اضافه کرد: توجه به شرایط معیشتی و سلامت اصحاب فرهنگ و هنر از وظایف صندوق اعتباری هنر است و تمام کوشش ما این است که به طرق مختلف از جامعه فرهنگ و هنر کشور حمایت کنیم. پس از آنالیز های بعمل آمده از همسر و مسئولان آسایشگاه کهریزک تعیین شد، علت اصلی بستری ایشان موضوع مسکن نبوده و آقای رویگری بعلت شرایط ویژه جسمانی پس از ترخیص از بیمارستان باید تحت مراقبت های ویژه قرارمی گرفتند که این امکان در منزل مهیا نبوده و پزشکان معالج و همسر ایشان آسایشگاه کهریزک را به علت امکانات ویژه و کادر پرستاری مجرب برای گذراندن دوران نقاهت وی پیشنهاد دادند. از آنجایی که آقای رویگری در جریان اقداماتی که برای سلامت ایشان در آسایشگاه کهریزک لازم است نبودند، اقدام به انتشار این ویدئو کردند.

پوراحمدی در مورد حل مسائل این بازیگر قول مساعد داد و گفت: با دستور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کوشش می کنیم تا مسائل آقای رویگری طی روز های آینده مرتفع گردد.

وی در ادامه گفت: طی چندسال اخیر کوشش کردیم در کنار آقای رویگری باشیم و در حد مقدورات صندوق از ایشان با اعطای تسهیلات بلاعوض، انجام بیمه درمان تکمیلی و پرداخت هزینه های درمان و بسته های معیشتی حمایت های لازم بعمل آوریم.

پوراحمدی ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکید نمود: برای پرداخت هزینه های درمانی و پرستاری ایشان چه در منزل و یا فراهم نمودن امکانات ویژه برای مراقبت از ایشان در خارج از منزل آمادگی کامل را داریم.

وی در عین حال اظهار کرد: با تاکید مقام عالی وزارت، در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کوشش خواهیم کرد هرگونه اقدام برای بهبود شرایط ایشان انجام گردد و از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

بعلاوه مدیرعامل صندوق اعتباری هنر طی ملاقات با مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک در جریان شرایط درمانی و نگهداری این هنرمند نهاده شد و با تاکید بر آمادگی همه جانبه مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتباری هنر برای بهبود شرایط درمانی و معیشتی این هنرمند پیشکسوت، ابراز امیدواری کرد هرچه زودتر شاهد حضور آقای رویگری در در صحنه های تئاتر، سینما و تلویزیون باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1325

به "مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با رضا رویگری ملاقات کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با رضا رویگری ملاقات کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید