علیرضا مهمدی و محمدعلی گرایی طلایی شد، شکست محمدرضا گرایی در فینال

به گزارش مجله حقوق، علیرضا مهمدی و محمدعلی گرایی به مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی در قرقیزستان رسیدند.

علیرضا مهمدی و محمدعلی گرایی طلایی شد، شکست محمدرضا گرایی در فینال

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ملاقات های رده بندی و فینال 3 وزن دوم و پایانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه دنیای جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، امروز (آدینه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار گشت که محمدرضا گرایی به مدال نقره رسید و محمدعلی گرایی و علیرضا مهمدی صاحب مدال طلا شدند.

بر همین اساس در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه 9 بر 3 اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 ویکاس از هند را شکست داد و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات با نتیجه 11 بر 1 مغلوب راماز زوئیدزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 77 محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر 2 و ضربه فنی یونس امره باشار دارنده مدال برنز دنیا از ترکیه را شکست داد و به ملاقات نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله مقابل ریو لیو از چین با نتیجه 4 بر 6 و ضربه فنی به پیروزی دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. وی در ملاقات پایانی با نتیجه 8 بر 3 از سد یوری لومادزه از گرجستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی در دور اول با نتیجه 8 بر صفر جیهون اوزدوردیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر 1 شامیل باتیروف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این ملاقات با نتیجه 4 بر 1 گلا بولکوادزه از گرجستان را شکست داد و به ملاقات فینال راه یافت. مُهمَدی در ملاقات فینال مقابل آلپرن بربر از ترکیه با نتیجه 7 بر 5 به فزونی رسید و صاحب مدال طلا شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 خرداد 1402 بروزرسانی: 16 خرداد 1402 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1510

به "علیرضا مهمدی و محمدعلی گرایی طلایی شد، شکست محمدرضا گرایی در فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مهمدی و محمدعلی گرایی طلایی شد، شکست محمدرضا گرایی در فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید