تم تولد دخترانه مدل خرگوش زوتوپیا

به گزارش مجله حقوق، تم تولد برای بچه ها و بزرگتر ها بسیار به یاد ماندنی است. تم های تولد با رنگ و ایده های خلاقانه طراحی می شوند، اما دختر بچه ها به خرگوش بازیگوش انیمیشن زوتوپیا علاقه زیادی دارند. پس در این مطلب درست کردن تم تولد خرگوش زوتوپیا را مرحله به مرحله یاد بگیرید و دختر کوچولو ها را سوپرایز کنید.

تم تولد دخترانه مدل خرگوش زوتوپیا

یکی از تزیینات خاص تولد، درست کردن تم تولد است. با انواع و اقسام وسایل می توان تم تولد درست کرد و برای بچه ها و بزرگتر ها یک روز خاص و به یاد ماندنی ساخت. اکنون خبرنگاران تصمیم دارد تا در این مطلب به شما برای درست کردن یک تم ویژه کمک کند.

با تهیه خز، پارچه چرم مصنوعی، تل و کمی حوصله مرحله به مرحله یاد می گیرید چگونه تم خرگوش زوتوپیا درست کنید و یک تم تولد خاص و منحصر بفرد برای روز تولد دخترتان داشته باشید.

مرحله اول: درست کردن تل خرگوش برای تم تولد

وسایل مورد نیاز:

 • پارچه خز خاکستری
 • چسب حرارتی
 • تل سر
 • قیچی
 • کاغذ
 • پارچه نمدی صورتی
 • سیم

روش درست کردن تل خرگوش

1- ابتدا الگوی گوش خرگوش را روی یک کاغذ بکشید. سپس آن را روی پارچه خز قرار دهید و دو سانتی متر بزرگتر از الگو، پارچه خز خاکستری را برش دهید. از این الگو با این روش چهار عدد آماده کنید.

2- الگو گوش خرگوش را روی پارچه نمدی صورتی قرار دهید و دور آن را با قیچی ببرید. دو عدد از این گوش صورتی آماده کنید. حالا باید الگو صورتی را در مرکز گوش خاکستری قرار دهید. آن را با سوزن ته گرد به پارچه خز وصل کنید و سپس با سوزن و نخ به گوش خاکستری بدوزید.

روی دو الگوی خاکستری، دو گوش صورتی وصل کنید، حالا باید دو طرف گوش خاکستری را به هم بدوزید. بعد از اینکه کار وصل کردن گوش ها تمام شد، سیم را بردارید و داخل لبه های گوش فرو کنید و سپس با چسب آن را محکم نمایید.

در قسمت پایین گوش، سیم ها را به هم متصل کنید. پارچه خز را لوله کرده و با چسب حرارتی به هم وصل کنید. برای اطمینان از درست انجام دادن ساختن گوش ها به تصویر دقت کنید.

3- حالا تل سر را بردارید و با چسب حرارتی دو گوش خر گوش را به تل بچسبانید.

4- تل خرگوش متناسب با تم تولد شما آماده شد.

همچنین بخوانید: دکور تولد با تم پری دریایی

درست کردن لباس خرگوش زوتوپیا برای تم تولد

وسایل مورد نیاز:

 • چرم مصنوعی سیاه
 • پارجه نمدی خاکستری
 • قیچی
 • سوزن ته گرد
 • نخ و سوزن
 • آرم پلیس
 • کاغذ و اتوماتیک
 • چسب پارچه ای

روش درست کردن لباس خرگوش زوتوپیا

1- ابتدا آستین های خرگوش زوتوپیا را درست کنید. دور مچ را اندازه بگیرید و پنج سانتی متر بزرگتر از دور مچ، اضلاع یک مربع را روی پارچه چرم بکشید و ببرید. سپس مربع را از وسط تا بزنید و لبه های آن را از طول به هم بدوزید. با پارچه نمدی دو مستطیل باریک درست کنید و روی قسمت پایینی آستین با چسب حرارتی وصل کنید.

2- برای خرگوش زوتوپیا، دو عدد آستین آماده کنید.

3- با کاغذ یک مربع بکشید و برای قسمت پشت لباس خرگوش زوتوپیا در نظر بگیرید. یک کاغذ الگو بزرگ را از وسط تا بزنید و یک مربع که بالای آن یک کمان از دایره واقع شده است کشیده و دور آن را ببرید.

4- الگو های کاغذی را روی پارچه چرم مصنوعی گذاشته و از الگوی جلوی لباس خرگوش، یک عدد ببرید. برای الگوی مربع، دو تکه پارچه برش دهید.

5- یکی از مربع ها را به سمت راست قسمت جلویی لباس بدوزید و مربع دیگر را به سمت چپ وصل کنید. لبه های لباس را به اندازه دو سانتی متر به داخل تا زده و با نخ و سوزن یا چرخ خیاطی آن را بدوزید.

6- دو عدد نوار با طول چهل سانتی متر و عرض هفت سانتی متر روی پارچه چرم مصنوعی برش داده و لبه های هر نوار را به هم بدوزید تا بند های لباس درست شود. بند لباس را به قسمت جلو و عقب لباس خرگوش بدوزید.

7- آرم پلیس را روی قسمت سینه لباس وصل نمایید.

8- حالا نوبت به درست کردن کیف خرگوش زوتوپیا می رسد. یک مستطیل 11*25 و یک مستطیل 11*15 روی پارچه چرم مصنوعی برش بزنید. مستطیل کوچک را پایین مستطیل بزرگ قرار داده و با نخ و سوزن بدوزید.

قسمت بالای مستطیل بزرگ را از پشت پارچه و بالای مستطیل کوچک را از روی پارچه یک تکه چسب پارچه ای کوچک بچسبانید.

9- کیف خرگوش را روی کمربند شلوار وصل کنید.

10- تم تولد خرگوش زوتوپیا را بعد از درست کردن، با یک پیراهن ساده توسی رنگ و یک شلوار جین آبی رنگ ست کنید و به فرزند خود بپوشانید.

توجه: برای بقیه دوستان دخترتان، می توانید فقط تل خرگوشی درست کنید و مهمان ها را با این تم خاص و منحصر بفرد شگفت زده کنید.

همچنین بخوانید: مدل های جدید و زیبای تزئینات و تم تولد

منبع: setare.com
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 712

به "تم تولد دخترانه مدل خرگوش زوتوپیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تم تولد دخترانه مدل خرگوش زوتوپیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید