آغاز به کار مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از 6 اردیبهشت

به گزارش مجله حقوق، رئیس پلیس راهور ناجا از بازگشایی تمام مراکز شماره گذاری خودرو و آموزشگاه های رانندگی با رعایت پروتکل های بهداشتی را از روز شنبه ششم اردیبهشت خبر داد.

آغاز به کار مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از 6 اردیبهشت

به گزارش مجله حقوق به نقل از پایگاه خبری پلیس راهور، سردار سید کمال هادیانفر اضافه کرد: با توجه به پروتکل های بهداشتی ابلاغی و بازدیدهای مکرر تیم ها، هیات ها و مسوولان پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران و تمام استان ها از مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی و بازدید نهایی که توسط تیم های نظارتی پلیس راهور اجرا شده، تمام مراکز شماره گذاری از روز شنبه 6 اردیبهشت ماه آماده ارائه خدمت به هموطنان سراسر کشور خواهند بود.

وی گفت: برای مدیریت و پیشگیری از تجمع مقرر شد ارائه خدمت در مراکز شماره گذاری بر اساس پلاک زوج و فرد باشد به این شکل که در روزهای زوج فقط به خودروهای ورودی با پلاک زوج و در روزهای فرد برای خودروهای ورودی با پلاک فرد خدمات ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: آموزشگاه های رانندگی هم مانند مراکز شماره گذاری ارائه خدمت خواهند کرد، لیکن برابر بازدیدهای اجرا شده برخی از آموزشگاه ها تا به امروز پیروز به برقراری پروتکل های بهداشتی نشده اند و به آنها اجازه فعالیت داده نمی شود، بدیهی است به محض اینکه این قبیل آموزشگاه ها استانداردهای بهداشتی لازم را فراهم کنند به آنها مجوز لازم ارایه خواهد شد.

سردار هادیانفر شرح داد: از هموطنان می خواهیم ضمن همراهی با تمهیدات بهداشتی به مراکز با همراه داشتن ماسک و دستکش مراجعه و در هنگام دریافت خدمات فاصله فیزیکی با دیگران را رعایت کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 248

به "آغاز به کار مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از 6 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز به کار مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی از 6 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید