هدیه گران قیمت بازیگر سرشناس به کهنه سرباز آمریکایی

به گزارش مجله حقوق، روز گذشته دواین جانسون ویدئویی از خود منتشر و تماشاگرانی که برای تماشای فیلم محبوبش در نتفلیکس، یعنی هشدار قرمز (Red Notice) جمع شده بودند را غافلگیر کرد.

هدیه گران قیمت بازیگر سرشناس به کهنه سرباز آمریکایی

به گزارش خبرنگاران، او سپس نوشت: می خواستم کار بزرگی را انجام دهم... چیزی فوق العاده و مهم... کاری فراموش نشدنی برای یک طرفدار؛ و سپس در حضور طرفداران خود که برای نمایش فیلم آمده بودند، ایستاد و گفت برای یکی از آن ها چیز خاص تری در نظر گرفته است. او همان طور که رو به جمعیت ایستاده بود، ادامه داد: یک دوست اینجاست که من قصه او را خواندم و واقعاً تحت تأثیرش قرار گرفتم و می خواهم از او نام ببرم. او کسی نیست جز اسکار رودریگز

دواین جانسون به خواندن فهرستی از کار های بزرگ و خوبی که رودریگز در جهان انجام می دهد، پرداخت و گفت: او از مادر 75 ساله خود مراقبت می کند. او لیدر کلیسای خود است و از زنانی که قربانی خشونت خانگی می شوند نیز حمایت می کند. رودریگز کهنه سرباز نیروی دریایی و مهم تر از همه انسانی مهربان است.

رودریگز هم رو به جانسون کرد و گفت: نمی توانم به شما بگویم که چندین بار، شما را با وانت شخصی تان در پارکینگ دیده ام.

جانسون هم در پاسخ گفت: این وانت من است و الان، برای توست و ادامه داد: نظر اصلی من این بود که پورشه تایکانی که در فیلم هشدار قرمز زیرپایم بود را به تو هدیه دهم، اما نشد. برو از وانت جدیدت لذت ببر؛ کریسمس به تو و خانواده ات مبارک!

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1347

به "هدیه گران قیمت بازیگر سرشناس به کهنه سرباز آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه گران قیمت بازیگر سرشناس به کهنه سرباز آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید