فرار شهرخودرو از شکست مقابل آلومینیوم اراک

به گزارش مجله حقوق، به گزارش خبرنگاران، نیمه نخست دو تیم شهرخودرو و آلومینیوم در حالی به خاتمه رسید که تیم اراکی در دقایق 11 و 26 و عنابی پوشان مشهدی در دقیقه 19 به گل رسیدند.

فرار شهرخودرو از شکست مقابل آلومینیوم اراک

سرانجام نیمه با دریافت کارت زرد توسط رحمتی به دلیل اعتراضات شدید به قضاوت ملاقات همراه بود. هنوز داور سوت نیمه دوم را به صدا در نیاورده بود که داور یکی از کادر فنی آلومینیوم را با کارت زرد جریمه کرد.

شهرخودرو نیمه دوم را 10 نفره و بدون صادق صادقی به علت دواخطاره شدن در نیمه اول و اخراج از زمین بازی شروع کرد و از همان دقایق ابتدایی به دنبال جبران شکست نیمه اول، با اشتباه عجیب مدافع آلومینیوم به گل رسید.

حسین مهربان زننده گل دوم شهرخودرو در دقیقه 56 بود تا با این گل بار دیگر دو تیم مساوی شوند.

بازیکنان شهرخودرو در نیمه دوم بازی را هجومی شروع کردند و چند موقعیت جدی هم به وجود آوردند که دروازه بان سفیدپوشان آلومینیوم حملات خطرناک این تیم را دفع کرد.

در دقیقه 61 بازی، شاگردان رحمتی فرصت گلزنی دوباره را از دست داد، این حملات هجومی شاگردان رحمتی نه تنها نشان نمی داد که این تیم 10 نفره است بلکه امید یک کامبک 10 نفره را در دل طرفداران این تیم ایجاد کرد.

در دقیقه 88 با اشتباه جلالی راد دروازه بان شهرخودرو کم مانده بود دروازه اش باز گردد که به لطف تیرک دروازه به بیرون رفت.

یکی از اعضای کادر فنی شهرخودرو توپ را به داخل زمین فرستاد که داور این صحنه را دید و وی را اخراج کرد.

شهرخودرو در روز چهارشنبه در استادیوم یادگار امام تبریز به مصاف تیم تراکتورسازی می رود و بازی بعدی آلومینیوم هم مقابل ذوب آهن است که به تعویق افتاده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 665

به "فرار شهرخودرو از شکست مقابل آلومینیوم اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرار شهرخودرو از شکست مقابل آلومینیوم اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید