سیزده بدر و روزه خواری خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس؟ ؛ ویدئویی که جنجالی شد ، واکنش سفارت ایران در انگلیس

به گزارش مجله حقوق، سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس نسبت به ویدیو منتشر شده در فضای مجازی که در آن ادعا شده خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس در مراسم سیزده فروردین در خارج از شهر لندن حضور داشته اند، واکنش نشان داد.

سیزده بدر و روزه خواری خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس؟ ؛ ویدئویی که جنجالی شد ، واکنش سفارت ایران در انگلیس

به گزارش خبرنگاران، سفارت ایران در انگلیس در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت:

آرزوی قبولی طاعات و عبادات،

اخیراً در ویدیوئی مغرضانه که در فضای مجازی پخش شده به دروغ ادعا شده است که دیپلمات ها یا خانواده های اعضای این سفارت در ماه مبارک رمضان به عنوان مسافر و درحال صرف غذا هستند. این موضوع تکذیب و تأکید می گردد این افراد ارتباطی با این سفارت ندارند.

بر اساس این گزارش در این فیلم، این ادعا مطرح شده است که خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس برای گذراندن روز سیزدهم فروردین به خارج از لندن آمده اند و فردی که فیلم را تهیه نموده، از دلیل روزه نبودن این افراد سوال می نماید که پاسخ می دهند از لندن فاصله گرفتند و مسافر محسوب می شوند که در نهایت به درگیری لفظی میان فیلمبردار و حاضرین در پارک منجر می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1402 بروزرسانی: 14 فروردین 1402 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1485

به "سیزده بدر و روزه خواری خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس؟ ؛ ویدئویی که جنجالی شد ، واکنش سفارت ایران در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیزده بدر و روزه خواری خانواده دیپلمات های ایرانی در انگلیس؟ ؛ ویدئویی که جنجالی شد ، واکنش سفارت ایران در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید