سحر زکریا: سینمای ایران یک باجه شوهریابی بزند

به گزارش مجله حقوق، تهران (پانا) - سحر زکریا، بازیگر سینما و تلویزیون بازیگران سینمای ایران را به چند دسته تقسیم کرد و باور دارد اگر بخواهد یک نقش بگیرد، باید با یک کارگردان ازدواج کند.

سحر زکریا: سینمای ایران یک باجه شوهریابی بزند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

سحر زکریا در گفت وگو با برنامه اینترنتی ایران تیک با اجرای جواد یحیوی، در اعتراض به موقعیت نامناسب شغلی برای بازیگران زن گفت: یک سری بازیگرها موروثی وارد این کار شده اند، یعنی پدر یا مادر بازیگر بودند و دنبال آن ها، فرزندان نیز بازیگر شدند. یا برای نمونه می گویند آقای کارگردان همسرش را دوست دارد و می خواهد او در هر فیلمی شرکت کند. پس من باید بگردم دنبال یک شوهر کارگردان تا بتوانم یک نقش پیدا کنم. خیلی از ما بازیگران، به خاطر وجود چنین افرادی نمی توانیم کار کنیم

این بازیگر معترض ادامه داد: یک سری هم با افراد پولدار ازدواج می نمایند و به واسطه آن ها سرکار می فرایند. تکلیف این افراد نیز تعیین است. یک سری هم با آقایان دولتی ازدواج می نمایند که اصلا دیگر کار نمی نمایند. اصلا چرا باید کار نمایند؟

او اضافه کرد: من و امثال من جزو کدام دسته هستیم؟ من می گویم سینمای ایران یک باجه ای را احداث کند به نام باجه شوهریابی برای بازیگرانی مانند من، به هر حال باید یک راهی باشد تا ما هم بتوانیم به کار وارد شویم، این گونه که نمی توان ادامه داد.

سحر زکریا، چندی پیش به کنار گذاشته شدنش از کارهای مهران مدیری اعتراض نموده بود که جنجال زیادی به همراه داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 513

به "سحر زکریا: سینمای ایران یک باجه شوهریابی بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سحر زکریا: سینمای ایران یک باجه شوهریابی بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید