رونق کسب و کار ها در باغملک با اعمال محدودیت های ترافیکی (طراحی باغ)

به گزارش مجله حقوق، رئیس پلیس هدایت و رانندگی باغملک از افزایش رونق کسب و کار ها در این شهرستان با اعمال محدودیت های ترافیکی در چهار راه امام (ره) اطلاع داد.

رونق کسب و کار ها در باغملک با اعمال محدودیت های ترافیکی (طراحی باغ)

جهت دریافت خدمات طراحی باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

سرگرد سید محمد موسوی گفت: هدف پلیس هدایت از محدودیت ترافیکی در چهار راه امام (ره) این شهرستان این بوده که همه خودرو ها به این جهت هجوم نیاورند و ورودی و خروجی کنترل گردد و با ایجاد محدودیت سعی بر استفاده از خیابان های شهرداری، امامت، شهید خسروی، شهید گلی زاده و … است.

او می گوید: با استفاده از خیابان شهرداری، امامت و سایر خیابان ها خرید مردم نیز باعث رونق و توسعه بازار از یک تقاطع به چند تقاطع و از یک خیابان به چند خیابان در شهر می گردد و نگاه توسعه گرانه به شهر باعث می گردد که سایر جهت ها در زمینه کسب و کار رونق داشته باشند.

به گفته موسوی با نصب چراغ های ترافیک و محدویت هایی در شهر سعی بر آن شده که بین تعداد خودرو های ورودی به تقاطع امام (ره) و خروجی از آن یک توازن برقرار گردد و با نهادینه کردن فرهنگ ترافیک، نتایج خوبی حاصل گردد.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی باغملک هدف را توسعه شهر بیان نمود و گفت: با این روش ها آینده نگری می گردد و از تمرکز بر روی یک تقاطع، همه خیابان ها مورد استفاده و به همدیگر وصل می شوند و با طرح های موفقی که در زمینه ترافیک شهرستان به وسیله پلیس هدایت و رانندگی در حال انجام است بزودی شاهد رونق تجاری خواهیم بود و جمعیت شهرستان جهت خرید و عبور و مرور در سطح شهر به طور متوازن پخش خواهند شد.

خبرنگاران خوزستان اهواز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1402

به "رونق کسب و کار ها در باغملک با اعمال محدودیت های ترافیکی (طراحی باغ)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونق کسب و کار ها در باغملک با اعمال محدودیت های ترافیکی (طراحی باغ)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید