روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست، جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد

به گزارش مجله حقوق، حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال بزرگترین مسئله ای را که این تیم هر ساله با آن دست به گریبان است، بحث قرارداد بازیکنان دانست.

روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست، جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: از صعود استقلال خیلی شاد شدیم و امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد. هر چند توقعات را بالا بردند که شاید این مسئله در نهایت به ضرر تیم شود، چرا که استقلال در بحث دفاع ضعف های زیادی دارد و اگر با این روش بخواهد مقابل الهلال عربستان بازی کند، به مشکل می خورد.

وی در واکنش به نگرانی هواداران استقلال درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنان و تقویت این تیم برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، شرح داد: هوادار حق دارد نگران باشد. از نظر من باز هم اتفاقات سال های اخیر تکرار می شود، چون به نحوی قرارداد نمی بندند که بازیکنان سه سال حداقل کنار هم باشند. بزرگترین مشکل استقلال همیشه بحث قراردادها بوده است. امروز برخی ها نگران رفتن مهدی قایدی هستند که البته حق هم دارند. به اعتقاد من اگر بحث کمیته فنی در باشگاه استقلال جدی بود و روی آکادمی ها نظارت ویژه می شد، با رفتن هر بازیکنی، مشکل ایجاد نمی شد. می توانستیم بگوییم اگر قایدی رفت سه بازیکن در حد قایدی در آکادمی داریم و نگران نباشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره جدایی فراز کمالوند و تأثیر این جدایی گفت: جدایی کمالوند از کادر فنی استقلال نباید تأثیر بگذارد. کمالوند آدم باهوشی است و یکی دو بار با من صحبت کرد که می خواهد به استقلال کمک کند. به او گفتم چون برای استقلال نیستی، امیدوارم نتیجه بگیرید، چون اگر نتیجه نگیرید، اذیت می شوید. کمالوند با نتایج خوب با استقلال خداحافظی کرد. قطعاً اگر استقلال از این به بعد نتیجه نگیرد، صحبت هایی مطرح می شود که نبود کمالوند تأثیرگذار بوده است، اما من اعتقاد دارم خوب یا بد نباید جدایی کمالوند روی عملکرد تیم تأثیر بگذارد.

روشن در خاتمه گفت: فرهاد مجیدی به نسبت قبل کار خوبی کرد و دور و برش را پر کرد و مشورت گرفت. دفعات قبلی صحبت هایی از او در تیم فوتبال امید و استقلال می شنیدم که متعجب می شدم. مجیدی باید بیشتر در صحبت کردنش احتیاط کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1400 بروزرسانی: 17 خرداد 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 901

به "روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست، جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست، جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید