در این روستا ناپدید خواهید شد

به گزارش مجله حقوق، یک نور آبی ترسناک در دل تاریکی، ساکنان این روستا را ناپدید نموده است.

در این روستا ناپدید خواهید شد

در نوامبر سال 1930 در یکی از روستاهای دور افتاده کانادا یکی از عجیب ترین اتفاقات جهان رخ داد. در یک شب سرد زمستانی اسکیموهای ساکت و آرام یک روستای دور افتاده به شکل عجیبی ناپدید شدند. همراه مجله گردشگری دلتا داستان جالب این روستا را بخوانید.

در این روستا یکی از عجیب ترین اتفاقات جهان اتفاق افتاده است

در یکی از دور افتاده ترین نقاط کشور سرد کانادا روستایی به نام آنجی کوینی وجود داشت که تمام ساکنان آن اسکیمو بودند. جمعیت مردم این روستا چیزی بین دو هزار تا دو هزار و پونصد نفر بود. شخصی به نام لابل، فروشنده دوره گردی بود که گاهی به مردم روستا سر می زد. لابل همواره با استقبال گرم روستاییان موجه می شد و لحظات خوبی را در کنار آنان سپری می کرد.

لابل در آخرین سفرش به این روستا شاهد یکی از عجیب ترین اتفاقات جهان بود. تمام موجودات زنده روستا به یکباره و به شکل ناگهانی ناپدید شده بودند. نه اثری از انسان ها به چشم می خورد نه اثری از حیوانات و جنبندگان دیگر بود.

لابل تمام خانه ها روستا را گشت، بدون اینکه کسی در روستا حضور داشته باشد، تمام اموال و آذوقه های مردم در خانه هایشان جا مانده بود. مردم حتی لباس هایشان هم با خود نبرده بودند.

حتی تفنگ های آن ها نیز کنار در آویزان شده بود. قابلمه هایی را مشاهده کرد که داخل آن ها غذا درست شده بود و روی آتش سرد شده، به جای مانده بودند. یعنی آن ها تا آخرین لحظه به زندگی معمولی خود ادامه می دادند و قصد رفتن به جایی را نداشتند. حتی اسکیموها هم در بیرون درب منزل آن ها وجود داشتند اما ردپایی روی برف ها دیده نمی شد که سرنخی از مسیر به آن ها بدهد.

اما این همه ماجرا نبود. حتی قبرها هم از اجساد خالی شده بودند. تنها چند کیلومتر آن طرف تر از روستا هفت سگ پیدا شدند که شرایط وخیمی داشتند و تفاوتی با جناز نداشتند. مردم در روستاهای اطراف تعریف می کردند که شاهد یکی از عجیب ترین اتفاقات جهان بوده اند. آن ها می گفتند در یک شب نور آبی را مشاهده نموده اند که آرام آرام در تاریکی محو شده است.

برخی ها همچنان معتقدند که ماجرای ساکنان روستایی که یک شبه ناپدید شدند حقیقت ندارد و تمام این ها را لابل از خود ساخته است. حقیقت غذاهای نصفه کاره و لباس ها و تفنگ های به جا مانده در منزل این اسکیموها را نمی توان نادیده گرفت. سوالی که برای همواره باقی خواهد ماند، این است که این افراد کجا رفتند و چرا لوازم شان را با خود نبردند. این موضوع عجیب هنوز هم جزء داستان های کشف نشده است و با تیتر روستای مرموزی که مردمش یک شبه غیب شدند دست بدست می چرخد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب در این بیمارستان، روح شما اسیر ارواح شیطانی خواهد شد را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 22 فروردین 1402 بروزرسانی: 22 فروردین 1402 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1488

به "در این روستا ناپدید خواهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در این روستا ناپدید خواهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید