تور ارزان آلمان: خشونت پلیس آلمان با تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی

به گزارش مجله حقوق، تعداد زیادی از ساکنان شهر لایپزیگ به محدودیت های کرونایی اعتراض کردند که با دخالت پلیس آلمان این تظاهرات به خشونت کشیده شد.

تور ارزان آلمان: خشونت پلیس آلمان با تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، هزار نفر از مردم آلمان روز شنبه با تجمع و تظاهرات در مرکز شهر لایپزیگ به محدودیت های قرنطینه ای مرتبط با همه گیری ویروس کووید19 اعتراض کردند.

به نوشته وبگاه شبکه دویچه وله، نیرو های امنیتی آلمانی با معترضان برخورد کردند که در پی این مداخله، تظاهرات به خشونت کشیده شد.

بر اساس این گزارش، تظاهرات کنندگان برای اعتراض به محدودیت های نو کرونایی، از تمام منطقه ها لایپزیگ در مرکز این شهر جمع شده بودند.

پلیس آلمان در بیانیه ای مدعی شد تظاهرات کنندگان از دستورالعمل های بهداشتی در رابطه با فاصله گذاری اجتماعی از جمله استفاده از ماسک بهداشتی پیروی نکرده بودند.

به نوشته دویچه وله، نیرو های امنیتی که به لباس های ضد شورش مجهز بودند، برای متفرق کردن معترضان از توپ آب پاش، گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده کردند.

آلمانی ها در حالی به محدودیت های کرونایی اعتراض دارند که این کشور با حدود 4 میلیون 760 هزار مبتلا و بیش از 97 هزار فوتی بر اثر این ویروس، در رتبه سیزدهم کشور های آلوده به کووید19 واقع شده است.

هفته قبل بود که آمار وبگاه وُرلداُمتر نشان داد تعداد کسانی که در کشور های مختلف بر اثر ابتلا به ویروس کووید19 جان خود را از دست داده اند، از 5 میلیون نفر فراتر رفته است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1132

به "تور ارزان آلمان: خشونت پلیس آلمان با تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان آلمان: خشونت پلیس آلمان با تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید