بابایی: طبق گفته دوستان، مصلحت این بود که ساعی در سالن باشد، به خاطر این حرمت شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی کنم

به گزارش مجله حقوق، دبیر سازمان لیگ تکواندو گفت: طبق گفته دوستان در خصوص حضور ساعی در سالن، طبق مصلحت فدراسیون تکواندو رفتار شده و با این حرمت شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی کنم.

بابایی: طبق گفته دوستان، مصلحت این بود که ساعی در سالن باشد، به خاطر این حرمت شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی کنم

مصطفی بابایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص عدم حضور خود و سرپرست سازمان لیگ تکواندو در اختتامیه لیگ برتر تکواندو گفت: من و تمجید برای برگزاری مسابقات لیگ های تکواندو شبانه روز تلاش کرده بودیم، اما توقع نداشتیم با توجه به صدور حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت هادی ساعی شاهد حضور او در سالن باشیم، حداقل دوستان می توانستند قبل از آغاز مسابقات این موضوع را به ما اعلام کنند.

وی شرح داد: جلسه کمیته انضباطی یک ماه پیش برگزار شده بود و دوستان اگر قصد تغییری در رأی صادره را داشتند، می توانستند تا قبل از مرحله نهایی لیگ برتر تکواندو این موضوع را اعلام کنند. اگر ایشان در مدت 72 ساعت بعد از صدور رأی اعتراض کردند، باید رأی به کمیته استیناف می رفت تا در کمیته استیناف در خصوص تعلیق، بخشش یا هر اتفاق دیگری تصمیم گرفته می شد. تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص گادوین منشا مهاجم تیم گل گهر نیز مصداقی در این خصوص اتفاقات است و اعتراض به رأی دلیلی بر تعلیق محرومیت نیست.

دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: مصاحبه مجید نیری دبیر فدراسیون را خواندم که ایشان عنوان کرده بودند، با توجه به اعتراض هادی ساعی به رأی صادره، ما محرومیت ایشان را تعلیق کردیم و ایشان می توانند در سالن حضور داشته باشند.، به گفته خودشان مصلحت فدراسیون تکواندو این گونه بوده است و حتماً طبق مصلحت رفتار کردند. وقتی حمایتی وجود نداشته باشد، قطعاً کار برای ادامه همکاری سخت خواهد شد و امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود.

بابایی در خصوص شرایط همکاری خود و تمجید با فدراسیون تکواندو گفت: با اتفاقات رخ داده قطعاً دیگر در فدراسیون حضور نخواهم داشت. تمجید نیز در این خصوص خودش باید صحبت کند، اما من دیگر با فدراسیون همکاری نخواهم کرد. حدود 14، 15 سال در سازمان لیگ فدراسیون تکواندو بودم و پیش از آن نیز در کمیته مسابقات در خدمت استاد سهرابی بودم، اما تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم. فکر می کنم با رفتار فدراسیون تکواندو حرمت شکنی صورت گرفت. دوستان می توانستند قبل از مسابقات تصمیم خود را اعلام کنند و ما نیز بدون هیچ مسئله ای استعفا می دادیم، اما توقع حمایت از طرف فدراسیون را داشتیم که این اتفاق نیفتاد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 758

به "بابایی: طبق گفته دوستان، مصلحت این بود که ساعی در سالن باشد، به خاطر این حرمت شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بابایی: طبق گفته دوستان، مصلحت این بود که ساعی در سالن باشد، به خاطر این حرمت شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید