اسپالتی در آستانه توافق با ناپولی، اینسینیه به درهای خروج نزدیک تر شد

به گزارش مجله حقوق، باشگاه ناپولی در آستانه انتصاب سرمربی سابق اینتر به عنوان جانشین جنارو گتوسو قرار گرفته است اما ممکن است با کاپیتانش قطع همکاری کند.

اسپالتی در آستانه توافق با ناپولی، اینسینیه به درهای خروج نزدیک تر شد

به گزارش خبرنگاران، سایت توتومرکاتوی ایتالیا گفت که مذاکرات اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی با لوچانو اسپالتی برای قبول هدایت این تیم به نتیجه رسیده و او در آستانه قبول هدایت تیم آبی پوش شهر ناپل واقع شده است.

طبق ادعای این سایت؛ مذاکرات رئیس ناپولی با سرمربی سابق اینتر که بعد از اخراجش هنوز هم با این تیم قرارداد دارد از ماه ژانویه آغاز شده بود و در این مدت 5 ماهه طرفین سر فرصت و با زمان کافی در مورد تمام جزئیات با یکدیگر گفت و گو کرده و در نهایت به توافق رسیدند. به این ترتیب انتظار می رود که طی روزهای آینده انتصاب اسپالتی به عنوان جانشینی جنارو گتوسو که در پایان فصل اخیر اخراج شد، اعلام رسمی شود.

در همین حال توتو مرکاتو یک خبر نگران کننده هم برای طرفداران ناپولی داشته که آن احتمال جدایی کاپیتان متعصب و ایتالیایی این تیم لورنزو اینسینیه است. به نظر می رسد او که تا سال آینده با ناپولی قرارداد دارد از ناکامی های اخیر تیمش از جمله عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان خسته شده و قصد پیوستن به تیمی دیگر را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 938

به "اسپالتی در آستانه توافق با ناپولی، اینسینیه به درهای خروج نزدیک تر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی در آستانه توافق با ناپولی، اینسینیه به درهای خروج نزدیک تر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید