از استخر تا سرسره ها و جامپینگ های آبی در پارک های آبی آنتالیا

به گزارش مجله حقوق، اصلا چه کسی گفته که برای آب تنی حتما باید یک ساحل پیدا کنید و ساعت ها در معرض تابش آفتاب بمانید؟ حتی اگر با آفتاب هم مسئله ای نداشته باشید، در کدام ساحل به انداز پارک آبی لوازم تفریحی وجود دارد؟ پس وقتی این بار به جای ساحل، پارک های آبی آنتالیا را به شما پیشنهاد می دهیم کمی به ما حق بدهید!

از استخر تا سرسره ها و جامپینگ های آبی در پارک های آبی آنتالیا

امروز در مجله جهانگردی خبرنگاران می خواهیم برترین پارک های آبی آنتالیا را با تمام امکانات و آدرس و لوکیشن آنالیز کنیم.

برترین زمان سفر به پارک های آبی آنتالیا چه وقت است؟

بهار و تابستان، زیرا در این بازه زمانی، شرایط جوی آنتالیا در ایده آل ترین حالت قرار می گیرند.

بزرگ ترین پارک آبی آنتالیا کدام است؟

دلفین لند آکوا

معروف ترین پارک آبی آنتالیا چه نام دارد؟

پارک آبی ددمان، لند آف لجندز و آکوا پارک، معروف ترین پارک های آبی آنتالیا محسوب می شوند.

چرا پارک های آبی آنتالیا را برای سرگرمی انتخاب کنید؟

زیرا این مجموعه ها ایمنی بالایی دارند و امکانت متعددی در اختیار جهانگردان قرار می دهند.

پارک آبی آکوا (Aqua Park) از محبوب ترین پارک های آبی آنتالیا

وقتی که از آنتالیا به سمت لارا خارج می شوید، پارک آبی آکوا خودنمایی می نماید. این مجموعه جز بزرگترین پارک های آبی آنتالیا محسوب می گردد. منطقه کنیالتی در غرب این شهر واقع شده است؛ این منطقه برترین سواحل آنتالیا را در خود جای داده و به همین علت آکوا همواره بخش عظیمی از جهانگردان را درو می نماید.

علاوه بر تجهیزات برای سرگرمیات آبی آنتالیا به شکل مختلف، فضای سبز وسیعی در این مجموعه وجود دارد که افراد می توانند ساعت ها در آن بمانند. در این مجموعه درخت و گل های تزئینی زیادی کاشته شده که جلوه ای محنصربه فرد به این محیط بخشیده.

وسایل و امکانات پارک آبی آکوا

آکوا با تجهیزات ایمن توانسته از آزمایشات مختلف برای اخذ استانداردهای جهانی سربلند بیرون بیاید. در این پارک تعداد زیادی سرسره و استخر وجود دارد که در هرکدام از آن ها سرگرمیات مختلفی را می توانید انجام دهید.

همانطورکه گفته شد، در این مجموعه آبی از برترین تجهیزات روز جهان استفاده می گردد و امکانات مختلفی مانند کلاب های گوناگون، کافی شاپ با امکان سرو انواع دسرها، اینترنت پرسرعت رایگان، استخرهای متعدد مناسب برای همه سنین، ساحل اختصاصی، استخر موزیکال، استخر VIP، برگزاری مسابقات، دلفیناریوم، پارکینگ رایگان و سرسره های پیچ درپیچ با شیب های مختلف برای همه سنین وجود دارد.

آیا تا حالا به سرگرمیات شبانه آنتالیا فکر نموده اید؟

  • تور آنتالیا
  • بلیط آنتالیا
  • هتل های آنتالیا

سرگرمیات

اگر اهل رفتینگ هستید، پارک آبی آکوا یکی از برترین پیشنهادها، بین پارک های آبی در تایلند، برای شما محسوب می گردد، زیرا این مجموعه امکان انجام رفتینگ در رودخانه خروشان 300 متری را برای جهانگردان فراهم می نماید.

بعلاوه افراد می توانند ورزش ها و سرگرمی های مختلفی مانند جت اسکی، سرسره های مرتفع روباز با امکان تماشای آسمان، تونل های آبی تاریک و بسیار طولانی، اسکی روی آب، رودخانه مخصوص تیوپ سواری، سرسره های متصل به استخر، استخر موج مصنوعی، اسکوتر، انواع سونا و جکوزی را در آکوا مشاهده نمایند. درصورتی که می خواهید از مکانی مرتفع داخل آب بپرید، باید بگوییم که در این پارک، تخته ای برای جامپینگ از ارتفاع 70 متری وجود دارد.

موزه باستان شناسی آنتالیا برای تاریخ دوستان جای بسیار هیجان انگیزی است.

لوکیشن پارک آبی آکوا روی گوگل مپ

دلفین لند آکوا (Dolphin Land Aqua Park) بزرگترین مجموعه بین پارک های آبی آنتالیا

بله، درست متوجه شدید، شما با رفتن به این پارک آبی می توانید، علاوه بر آب تنی، بازی و پایکوبی دلفین ها را ببینید. این سرانجام ماجرا نیست و شما پس از تماشای دلفین ها، می توانید در مسابقات مهیج و برنامه های شاد موزیکال مجموعه دلفین لند آکوا شرکت کنید. همین موضوع محبوبیت این پارک آبی را افزایش داده.

سرگرمیات

یکی از مجذوب کننده ترین بخش های پارک آبی دلفین لند، رفتینگ است. شما در این قسمت می توانید وارد رودخانه ای 300 متری شده و در آخر به استخر موج برسید. اگر اهل پرش از ارتفاع و افزایش آدرنالین هستید، حتما به جامپینگ این مجموعه بروید، زیرا در این بخش می توانید پرش از ارتفاع 70 متری را تجربه کنید. پیشنهاد ما این است که حتما بلیط مخصوص تماشای دلفین ها را خریداری نموده و به تماشای آن ها بروید.

بعد از آب بازی های هیجان انگیز حتما جاهای دیدنی آنتالیا را هم ببینید.

امکانات

اگر بخواهیم امکانات مجموعه دلفین لند آکوا را نام ببریم، باید به رستوران، رفتینگ، استخر برای استراحت، حمام آفتاب، استخر موزیکال، اسخر کودک اشاره کنیم.

اگر به مکان های دریایی و آبی علاقه دارید حتما سری به آکواریوم آنتالیا بزنید.

لوکیشن دلفین لند آکوا روی گوگل مپ

پارک آبی لند آف لجندز (Land of Legends)، سرزمین افسانه ها!

می خواهید در محیطی امن و در کنار دلفین ها تنی به آب بزنید؟ پس حتما رفتن این پارک آبی را در برنامه خود قرار دهید. بدون شک لند آف لجندز یکی از برترین پارک های آبی آنتالیا است. این مجموعه منحصربه فرد حدود 30 کیلومتر با مرکز شهر بلچ فاصله دارد. درواقع باید گفت که لند آف لنجدز، قسمتی از هتلی 5 ستاره است که افراد زیادی یک روز از تابستان خود را در آن سپری می نمایند.

پیشنهاد می کنیم که خوش گذرانی تان را محدود به پارک های آبی ننموده و از سایر سرگرمیات آنتالیا هم لذت ببرید.

سرگرمیات

این مجموعه وسیع، 43 سرسره مختلف دارد که هرکدام با طرح، رنگ و نوع خاصی طراحی شده اند. علاوه بر سرسره در مجموعه آبی لند آف لجندز، استخر موج، استخر سرگرمیات آبی، برج آبشار، تونل شیرجه، سفر دریایی با تیوپ، جکوزی، شناور تنبل، استخر توپ و موج، رودخانه وحشی و استخر بچه ها وجود دارد.

درصورتی که جز علاقه مندان به تماشای جهانی زیرآب هستید، پیشنهاد می کنیم که این پارک آبی را انتخاب کنید، زیرا می توانید علاوه بر انجام سرگرمی ها مختلف آبی، جهانی رنگارگ زیر آب را هم مشاهده کنید. چند نمونه نهنگ سفید در لند آف لجندز نگهداری می شوند و شما با رفتن به آن، این فرصت را پیدا خواهید کرد که این موجود کمیاب را مشاهده کنید.

امکانات

در پارک آبی لند آف لجندز، امکاناتی ازجمله سینما 5 بعدی، رستوران و کافه، عکاسی، دست بندهای الکترونیکی، اتاق تعویض لباس، دلفیناریوم و… به چشم می خورد.

در بندر قدیمی آنتالیا هم می توانید خوش بگذرانید و هم از تاریخ این منطقه لذت ببرید.

لوکیشن پارک آبی لند آف لجنز روی گوگل مپ

پارک آبی ریکسوس پریمیوم (Rixos Premium Troy) پرپیچ وخم ترین سرسره ها بین پارک های آبی آنتالیا

بلک آن یکی از مجذوب کننده ترین مکان های آنتالیاست. هتل های مجلل، رستوران های مختلف با غذاهای عالی، زمین های گلف متعدد و سواحل طلایی در این منطقه وجود دارند و همه این عوامل کنار هم توانسته، بلک آن را به یکی از بی نظیرترین بخش های شهر آنتالیا تبدیل کند.

یکی از برترین پارک های آبی آنتالیا در این منطقه ساخته شده و آن، ریکسوس پریمیوم است. این مجموعه در یک هتل و با فاصله 40 کیلومتری از شرق آنتیا قرار گرفته. در ریکسوس پریمیوم امکانات و تجهیزات گوناگونی وجود دارد و همین موضوع باعث شده که این پارک آبی به برترین شهربازی آنتالیا تبدیل گردد.

تجهیزات و سرگرمیات فوق العاده ریکسوس پریمیوم

تعداد استخرها در این پارک زیاد بوده و سرسره های مختلف و مهیجی به آن ها متصل می گردد. بعلاوه از قایق سواری، جت اسکی، اسکی روی آب، ساحل اختصاصی، حمام آفتاب، ماساژ، تیوپ سواری و وسایل بازی مختلف، می توان به عنوان اصلی ترین سرگرمیات پارک آبی ریکسوس پریمویوم اشاره نمود.

امکانات

برج چوبی اسب تروجان، رستوران و کافه های متعدد، فروشگاه خرید تجهیزات شنا، وسایل بازی، پارکینگ و اینترنت رایگان، تاثیر زیادی روی جذب جهانگرد به این پارک آبی داشته. ناگفته نماند که در رستوران های ریکسوس پریمیوم انواع غذاهای بین المللی، محلی، ترکی و فست فود سرو می گردد.

لوکیش پارک آبی ریکسوس پریمیوم روی گوگل مپ

ددمان (Dedeman Aquapark Antalya) مجموعه ای با سرسره های رنگارنگ

این پارک آبی یکی از نزدیک ترین پارک های آبی آنتالیا به مرکز شهر است. این مجموعه حدود 65هزار مترمربع مساحت داشته و فاصله کمی با هتل باروت لارا دارد. البته شاید برای تان جالب باشد بدانید که در گذشته به این پارک آبی ددمان می گفتند و طی چند سال گذشته نام آن به باروت لارا تغییر نموده.

بین پارک های آبی در آنتالیا، این پارک بسیار محبوب است و اگر در آن آب تنی کنید، کاملا این حرف را می پذیرید و خود شما هم عاشق آن می شوید.

اگر می خواهید کلی از سرگرمیات آبی را در یک مکان داشته و کمی هم از چشم انداز لذت ببرید، حتما به جزیره موش آنتالیا بروید.

  • تور آنتالیا از مشهد
  • تور لحظه آخری آنتالیا
  • تور آنتالیا 3 شب و 4 روز
  • تور ترکیه
  • تور ترکیه مقرون به صرفه
  • تور استانبول

سرسره ها و تجهیزات

پارک آبی ددمان 32 سرسره با شیب، رنگ و نوع مختلف مناسب برای همه سنین دارد. با رفتن داخل برخی از سرسره ها به داخل رودخانه ای آرام می افتید و می توانید در آن شنا کنید. ازجمله دیگر تجهیزات این مجموعه می توان به استخر موج، استخر بچه ها، سونا، جکوزی، سرسره های پیچ درپیچ، سرسره های سرعتی، سرسره های روباز و… اشاره نمود.

بعلاوه تجهیزاتی برای بازی بزرگسالان و حتی بچه ها وجود دارد که همه افراد با هر سن و سلیقه ای، محو آن ها خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که بیشتر تجهیزات پارک آبی ددمان برای بزرگسالان طراحی و ساخته شده است.

امکانات

اگر در طول آب تنی و سرگرمی خسته شدید، سری به رستوران یا کافی شاپ های این پارک آبی بزنید. در همه پارک های آبی آنتالیا، حداقل 2 رستوران و کافی شاپ وجود دارد که در آن ها انواع غذاهای ترکی، فست فود و بین المللی قابل سفارش است. میل کردن غذا بین آب تنی بدون شک برای تان دلچسب خواهد بود و تا ابد خاطره آن در ذهنتان می ماند. اینترنت رایگان و پارکینگ هم ازجمله دیگر امکانات ددمان محسوب می شوند.

اگر اهل جاهای آرام و تاریخی هستید حتما سری به قلعه رومی آنتالیا بزنید.

لوکیشن ددمان آکوا پارک آنتالیا روی گوگل مپ

سرانجام حرف ها درباره پارک های آبی آنتالیا

همانطورکه گفته شد و شما هم می دانید، پارک های آبی در همه جای جهان هواداران زیادی دارد، ما سعی کردیم در این مطلب اطلاعاتی کافی درباره برترین پارک های آبی آنتالیا را برای شما توضیح بدهیم، اگر تجربه رفتن به هرکدام از این مجموعه های نام برده شده را دارید، خشنود می شویم تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: علی بابا
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1340

به "از استخر تا سرسره ها و جامپینگ های آبی در پارک های آبی آنتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از استخر تا سرسره ها و جامپینگ های آبی در پارک های آبی آنتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید