آموزش نودانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد

به گزارش مجله حقوق، تمام کلاس های آموزشی نو دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از روز شنبه 8 آبان ماه به صورت غیرحضوری و برخط (آنلاین) برگزار می شود.

آموزش نودانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه علامه طباطبایی دستورالعمل ثبت نام نودانشجویان سال تحصیلی 1401- 1400 را منتشر کرد. بر این اساس کلاس های نودانشجویان کلیه دوره ها از شنبه 8 آبان ماه به صورت غیرحضوری و برخط (آنلاین) و مطابق برنامه درسی ارائه شده خواهد بود.

ثبت نام الکترونیکی کلیه پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی در بازه زمانی از روز دوشنبه 3 آبان ماه تا روز شنبه 8 آبان ماه معین شده است؛ لذا کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی ems.atu.ac.ir نسبت به ثبت نام در بازه زمانی معین شده اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان مرد و مشمول باید قبل از انجام ثبت نام در سامانه گلستان، با مراجعه به سامانه نظام وظیفه به آدرس services.epolice.ir نسبت به ثبت درخواست جهت اخذ معافیت تحصیلی اقدام نمایند.

کلیه پذیرفته شدگان تازه ضروری است در بازه زمانی شروع ثبت نام تا آخر آبان ماه نسبت به تکمیل کارنامه سلامت روان از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir/mentalhealth اقدام نمایند.

همچنین پذیرفته شدگان ضروری است پس از ثبت نام الکترونیکی و انجام مرحله اول، مدارک خود را در بازه زمانی از تاریخ 8 تا 11 آبان از طریق پست پیشتاز به دانشگاه ارسال نمایند.

ثبت نام پس از طی دو مرحله (الکترونیکی و ارسال مدارک) قطعیت می یابد و در صورتی که هر یک از مراحل طبق زمانبندی اعلام شده طی نشود، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد.

بدیهی است پذیرش نهایی پس از بررسی و تایید مدارک رسمیت خواهد یافت و در هر زمان که تحصیلات تکمیلی دانشگاه طبق مفاد دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد و دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام دانشجو را در بدو ورود به علت مغایرت مقررات یا نقص مدارک مهم، غیر مجاز تشخیص دهد بلافاصله از ادامه تحصیل پذیرفته شده (دانشجوی غیر مجاز به تحصیل) در هرمرحله از تحصیل، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1143

به "آموزش نودانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش نودانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید