گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم

به گزارش مجله حقوق، سرمربی تیم ملی ووشوی ایران با اشاره به انگیزه بالای شاگردانش برای شروع بازی های آسیایی، گفت: با انسجام تیمی و تلاشی که انجام دادیم در پی کسب نتایج مطوب در جاکارتا هستیم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم

به گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از جاکارتا, حسین اوجاقی در خصوص شرایط مردان سانداکار ایران در آستانه شروع بازی های آسیایی 2018، گفت: روز نخستین که به جاکارتا آمدیم در محوطه دهکده تمرین کوتاهی انجام دادیم و در 2 روز اخیر پس از اینکه سالن در اختیار ما نهاده شد، تمرینات بسیار خوبی در جاکارتا داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در مدت زمان 3 روز حضور تیم ووشوی ایران در جاکارتا, کادر فنی برنامه خاصی برای کنترل وزن نفرات داشت، بیان کرد: صبح فردا (شنبه) مراسم وزن کشی و قرعه کشی برگزار می گردد.

سرمربی تیم ملی ایران، گفت: قرعه کشی یکی از عواملی است که می تواند در عملکرد نفرات تاثیرگذار باشد، اما هر ورزشکاری که می خواهد در این رویداد مهم به مدال دست یابد، نباید چندان به نتایج قرعه کشی اهمیت بدهد.

وی سپس به روحیه بالای شاگردانش اشاره نمود و گفت: اکنون نمایندگان ایران با وجود مسابقات بازی های آسایی آشنا گردیده اند و از مردم می خواهم تا با دعای خیر خود، موجب بالا رفتن انگیره بازیکنان شوند تا بتوانیم با کسب مدال های خوشرنگ موجب شادی مردم شویم.

در ادامه محسن محمدسیفی, فرود ظفری، عرفان آهنگریان و رضا سبحانی, اعضای تیم ساندای مردان از آمادگی خود برای شروع بازی های آسیایی خبر دادند و الهه و شهربانو منصوریان نیز اعلام کردند که برای مصاف با حریفان و ارائه بهترین مبارزات، آماده هستند.

رقابت های ووشوی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا, از روز یکشنبه (28 مردادماه) شروع می گردد و پنج روز ادامه خواهد داشت.

منبع: tn.ai
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 16

به "گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، اوجاقی: انسجام تیمی و انگیزه بالایی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید