گرنت یک میلیون دلاری به محققان علم نانو در آمریکا اختصاص داده شد

به گزارش مجله حقوق، یکی از شرکت های تولیدکننده میکروسکوپ AFM، گرنت یک میلیون دلاری برای آزمایشگاه های مستقر در آمریکا شمالی اختصاص داده است تا این آزمایشگاه ها از محصولات این شرکت خریداری کنند.

گرنت یک میلیون دلاری به محققان علم نانو در آمریکا اختصاص داده شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شرکت پارک سیستمز (Park Systems) یکی از شرکت های پیشرو در حوزه میکروسکوپ نیروی اتمی (AFM) است. این شرکت به تازگی گرنت یک میلیون دلاری برای پشتیبانی از محققان فعال در حوزه های جدید علم نانو در آمریکا اختصاص داده است. این گرنت به 20 بخش مجزا تقسیم شده که هر یک برای خرید سامانه ها و ادوات جانبی AFM این شرکت اختصاص داده شده است.

کیبوک لی از مدیران شرکت پارک سیستمز می گوید: این تصمیم با ماموریت شرکت ما همسو است، ما به دنبال حمایت از توسعه فناوری در حوزه نانو هستیم. اساتید و دانشمندان در آزمایشگاه ها خود نیاز به تجهیزات عالی دارند بنابراین، خرید AFM های جدید می تواند به بهبود فضای علمی کمک کند. این مسیری است که از طریق آن برای رسیدن به این هدف استفاده می کنیم.

شرکت پارک سیستمز این برنامه حمایتی را برای پشتیبانی از تحقیق و مهندسی نانو با استفاده از تجهیزات AFM اختصاص داده است، لی در این باره می گوید: در هر زمینه ای، مهندسی مواد، الکترونیک، علوم زیستی و فناوری نانو، ما به سرعت با نانوسکوپ و نوآوری به سوی جلو حرکت می کنیم تا دانشمندان و محققان بتوانند روی دریافت نتایج متمرکز شوند.

صندوق کمک هزینه یک میلیون دلاری پارک سیستمز به محققان و آزمایشگاه های آن ها این امکان را می دهد تا به سرعت خود را به پیشرفته ترین تجهیزات فناوری نانو از جمله میکروسکوپ نیروی اتمی، میکروسکوپ هدایت یون روبشی و میکروسکوپ روبشی الکتروشیمیایی مجهز کنند.

این حمایت مالی برای محققان دانشگاهی که در آمریکای شمالی مستقر باشند اختصاص داده شده است و این افراد می توانند از این گرنت استفاده کنند.

پارک نانوسیستمز یکی از شرکت های نوآور در حوزه مترولوژی نانومقیاس است. این شرکت با ارائه نوآوری، پیروز شده است تا تجهیزات قدرتمندی را برای استفاده محققان به بازار ارائه کند. از سال 1997 این شرکت بهبود های بسیار نوآورانه ای را روی AFM خود پیاده سازی کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 203

به "گرنت یک میلیون دلاری به محققان علم نانو در آمریکا اختصاص داده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرنت یک میلیون دلاری به محققان علم نانو در آمریکا اختصاص داده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید