تور ارزان هلند: کاروان گردشگری خودروهای کلاسیک هلند وارد تبریز شد

به گزارش مجله حقوق، به مناسبت تبریز 2018 نخستین مقصد سفر کاروان گردشگری خودروهای کلاسک هلند، تبریز شد.

تور ارزان هلند: کاروان گردشگری خودروهای کلاسیک هلند وارد تبریز شد

با تور ارزان هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

فرشاد رستمی سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از ورود کاروان گردشگری جاده ابریشم کشور هلند به کهن شهر تبریز اطلاع داد.

فرشاد رستمی بیان نمود:

کاروان گردشگری خودروهای کلاسیک هلند با هدف آشنایی و بازدید از شهرهای مهم جاده ابریشم کشور ایران و با مشارکت شرکت کلاسیک تراول هلند و آژانس سفرهای آرمانی پارس شیراز به سرپرستی ندا رستگار، وارد کهن شهر تبریز شد.

به گفته رستمی این کاروان از مرز بازرگان با 70 عضو و 35 خودرو کلاسیک وارد کشور شده و سفر 6 روزه خود به ایران را از شهر تبریز شروع نموده است.

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برنامه سفر این کاروان به تبریز با هدف آشنایی بیشتر با تاریخ و فرهنگ غنی آذربایجان خواهد بود، ادامه داد که با توجه به انتخاب تبریز به عنوان مرکز گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018، نخستین مقصد سفر این کاروان کهن شهر تبریز است که بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی در طول اقامت یک روزه آن ها در شهر تبریز برنامه ریزی شده است.

رستمی در سرانجام سخنان خود گفت کاروان گردشگری جاده ابریشم هلند برنامه سفر خود به ایران با سفر به شهرهای تبریز، تهران، سبزوار و مشهد تنظیم نموده که پس از اقامت یک روزه خود در تبریز، با بازدید از شهرهای تهران، سبزوار و مشهد به سرانجام خواهند رساند.

منبع: کجارو / ایرنا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1250

به "تور ارزان هلند: کاروان گردشگری خودروهای کلاسیک هلند وارد تبریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان هلند: کاروان گردشگری خودروهای کلاسیک هلند وارد تبریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید