وقتی در فوتسال به قوی شدن حریفان تیم ملی فکر می کنند!

به گزارش مجله حقوق، معین نیست حضور تیم ملی فوتسال زیر 23 سال ایران در تورنمنتی که رقیب اصلی این تیم در آن حضور دارد با چه توجیهی اجرا شده است.

وقتی در فوتسال به قوی شدن حریفان تیم ملی فکر می کنند!

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال ایران قرار بود در تورنمنت چهارجانبه تایلند شرکت کند که گفته می شود در آن علاوه بر ایران و تایلند، تیم های اسپانیا و لیتوانی هم حاضر خواهند بود. گرچه هنوز نه زمان قطعی این مسابقات مشخص است و نه حضور اسپانیا و لیتوانی اما حضور تیم ملی بزرگسالان ایران به دلیل همگروهی تایلند با ایران با مخالفت شدید سرمربی تیم ملی وتو شد و قرار شد تیم زیر 23 سال ایران در این مسابقات شرکت کند. تورنمنت تایلند سال قبل هم برگزار گشت و با توجه به نفع مالی که برای کمیته فوتسال ایران دارد اصرار زیادی به حضور در این بازی ها با هر تیمی است.

پس از مخالفت منطقی ناظم الشریعه، در شرایطی ایران با تیم زیر 23 سال خود در این بازی ها حضور پیدا می کند که به نظر می رسد نفع مالی آن ارزش اینکه یک بازی تدراکاتی خوب برای رقیب اصلی تیم فوتسال رقم بخورد، نمی ارزد. تایلندی ها جدا از اینکه رقیب سنتی ایران در راه کسب قهرمانی آسیا و یک از قدرت های فوتسال قاره کهن هستند در این دوره در مرحله گروهی نیز با ایران هم گروهند و از این حیث حضور ایران در تورنمنت تایلند به نوعی در راستای تقویت این تیم تلقی می شود و به جای اینکه به سود فوتسال ما باشد به ضرر تیم ملی ما و به سود تایلندی ها خواهد بود. این در حالی است که تیم ایران هنوز نتوانسته حریف تدارکاتی قدرتمندی برای خود پیدا کند اما رقیب اصلی این تیم یعنی تایلند حداقل یک بازی خوب با تیم زیر 23 سال ایران خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 369

به "وقتی در فوتسال به قوی شدن حریفان تیم ملی فکر می کنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی در فوتسال به قوی شدن حریفان تیم ملی فکر می کنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید