متقاضیان مسکن ملی چگونه شهر مورد تقاضا را اصلاح نمایند؟

به گزارش مجله حقوق، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: متقاضیانی که هنگام ثبت نام مسکن ملی در انتخاب شهر، اشتباه نموده اند در فرصتی که به زودی اعلام خواهد شد امکان اصلاح شهر مورد تقاضا را خواهند یافت.

متقاضیان مسکن ملی چگونه شهر مورد تقاضا را اصلاح نمایند؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده روز آدینه در تبادل نظر با ایرنا درباره فرصتی که قرار است برای اصلاحیه در ثبت نام مسکن ملی داده گردد، گفت: وزارت راه و شهرسازی این فرصت را در اختیار متقاضیان مسکن ملی خواهد گذاشت و متقاضیانی که در انتخاب شهر مورد تقاضا اشتباه نموده اند پس از ارسال پیامک، می توانند نسبت به اصلاح شهر اقدام نمایند.

وی شرح داد: در این مرحله که به وسیله ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد متقاضیانی که به دلیل انتخاب اشتباه شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده اند می توانند در زمان اعلامی در پیامک، با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس https://tem.mrud.ir نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود (بر اساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه های بعدی) اقدام نمایند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: روز گذشته مرحله سوم از ثبت نام مسکن ملی سرانجام یافت و این مرحله از اصلاحیه که به زودی زمان دقیق آن اعلام می گردد برای افرادی است که در مراحل قبلی ثبت نام، در انتخاب شهر محل تقاضا اشتباه نموده اند.

ثبت نام مرحله سوم مسکن ملی در تعدادی از شهرهای واقع در 22 استان کشور (ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، مازندران، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان رضوی، اردبیل، اصفهان، خراسان جنوبی و هرمزگان) ساعت 24 روز پنجشنبه سرانجام یافت و از امروز پالایش متقاضیان شروع می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 700

به "متقاضیان مسکن ملی چگونه شهر مورد تقاضا را اصلاح نمایند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "متقاضیان مسکن ملی چگونه شهر مورد تقاضا را اصلاح نمایند؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان مسکن ملی چگونه شهر مورد تقاضا را اصلاح نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید