خورشیدی باید 850 میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!

به گزارش مجله حقوق، سرپرست کمیته حسابرسی فدراسیون فوتبال در نامه ای به میرشاد ماجدی خواستار انجام مقدمات لازم برای بازگرداندن پاداش غیرقانونی پرداخته شده به مجتبی خورشیدی، سرپرست وقت این فدراسیون شد.

خورشیدی باید 850 میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!

به گزارش ایسنا، مجتبی خورشیدی، سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در دوره ریاست شهاب الدین عزیزی خادم، در پی صعود تیم ملی فوتبال ایران از دور گروهی دوم انتخابی جام جهانی، به اضافه حقوق ماهانه 35 میلیونی تومانی خود، پاداشی به مبلغ 915 میلیون تومان از این فدراسیون دریافت کرد.

او طی روزهای گذشته در کمیته اخلاق این فدراسیون هم حاضر شد و مدارک و مستندات خود را در ارتباط با چگونگی و نحوه دریافت این پاداش ارائه کرد و در جمع خبرنگاران گفت که به هیچ وجه مبلغی خارج از مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دریافت نکرده و دریافت این پاداش قانونی است.

با این حال، کریم بهرامی، سرپرست کمیته حسابرسی فدراسیون فوتبال در نامه ای به میرشاد ماجدی، سرپرست این فدراسیون، خواهان انجام مقدمات لازم برای بازپس گیری بخش اعظمی از این پاداش شده است چرا که پرداخت 915 میلیون تومان به خورشیدی برخلاف مصوبات هیات رئیسه و اختیار قانونی رئیس وقت این فدراسیون فوتبال است.

در نامه ارسالی به ماجدی اعلام شده که سقف پاداش پرداختی به پرسنل اداری، پشتیبانی و سرپرست فقط 65 میلیون تومان است که با کسر این مبلغ، خورشیدی باید به قید فوریت 850 میلیون تومان به خزانه این فدراسیون بازگرداند.

پیش از این همه گفته شده بود که فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق در حال آنالیز اسناد و مدارک و پرداختی های غیرقانونی هستند تا این مبالغ را به خزانه این فدراسیون بازگردانند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1339

به "خورشیدی باید 850 میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خورشیدی باید 850 میلیون تومان به فدراسیون فوتبال بازگرداند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید