خانه ویلایی بر فراز کوه آتشفشان سپری خاموش با انرژی تجدید پذیر

به گزارش مجله حقوق، داشتن خانه ویلایی برای آنهایی که قدرت اقتصادی چنین کاری را دارند یکی از کارهای واجب و لازم است. با اقامت آخر هفته در یک ویلای شیک و مرتب در دل طبیعت بهمراه خانواده می توان انرژی از دست رفته در طول هفته را بازیابی نموده و با انرژی بیشتر هفته کاری تازه را شروع کرد. خانه ویلایی بسیار جالبی که در این پست به معرفی آن خواهم پرداخت در دامنه کوهی آتشفشانی در شبه جزیره جنوبی نیوزلند قرار گرفته و به وسیله تیم طراحی بومی پترسونز اجرایی شده است. خود این خانه نسبت به ویلاهای لوکسی که در سایت منتشر کردم کوچک محسوب می گردد اما طراحی نمای خارجی و دکوراسیون داخلی آن چیزی از برترین ویلاهای موجود در سراسر دنیا کم ندارد.

خانه ویلایی بر فراز کوه آتشفشان سپری خاموش با انرژی تجدید پذیر

جهت دریافت خدمات طراحی خانه ویلایی کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

مصالح ساخت ویلا از سنگ و بتن بوده که همگی از خود همین منطقه برداشت شده اند. کفپوش فضای داخلی خانه بتنی بوده و سقف هم با زمین های اطرافش یک رنگ و به وسیله علفزارهای طبیعی منطقه پوشیده شده است. این کار باعث شده در نگاه اول خانه اصلا به دید نیاید تا چشم انداز طبیعی دشت و کوهستان حفظ گردد. در حقیقت این کار نشان دهنده احترام این سازه به طبیعت اطرافش است و خود را جدا افتاده از محیط نمی بیند. البته این سقف بغیر از مفهوم زیبایش، طوری طراحی شده تا در برابر آوار و سنگ های سرازیر شده از بالای کوه هم مقاوم باشد و فضای ایمنی برای افراد داخل و جلوی خانه فراهم کند.

خانه ویلایی

منبع: اتاق
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1027

به "خانه ویلایی بر فراز کوه آتشفشان سپری خاموش با انرژی تجدید پذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه ویلایی بر فراز کوه آتشفشان سپری خاموش با انرژی تجدید پذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید