استخدام بادیگارد برای محافظت از ونگر!

به گزارش مجله حقوق، سرمربی فرانسوی پیشین آرسنال برای مصون ماندن از حملات هواداران خشمگین این تیم، برای خود محافظ شخصی استخدام نموده بود.

استخدام بادیگارد برای محافظت از ونگر!

به گزارش خبرنگاران، نشریه سان فاش نموده که آسن ونگر سرمربی سابق آرسنال در دو فصل گذشته، برای اینکه از خشم هواداران در امان باشد، اقدام به استخدام محافظ شخصی نموده است.

ونگر برخلاف سال های نخست مربیگری اش در آرسنال که نزد هواداران این تیم از محبوبیت و احترام خاصی برخوردار بود، در چند فصل اخیر به دلیل ناکامی های توپچی ها در رقابت ها مختلف به شدت از چشم هواداران افتاد و تقریباً در تمام بازی های خانگی شعارهایی برای اخراج وی در استادیوم امارات سر داده می شد و پلاکارهایی به نمایش درمی آمد، اتفاقی که سرانجام در سرانجام فصل گذشته رخ داد.

اکنون در کتابی جدید درباره آرسن ونگر، نوشته خبرنگار انگلیسی جان کراس، سرمربی فرانسوی توپچی ها از تابستان سال 2016 تا ماه می سال جاری، از بیم مورد حمله واقع شدن از سوی هواداران ناراضی آرسنال در مکان های عمومی محافظ شخصی استخدام نموده است.

ونگر در چند فصل سرانجامی حضورش در استادیوم امارات بارها در مکان های عمومی از سوی هواداران آرسنال مورد توهین واقع شد که بارزترین نمونه آنها در ماه دسامبر سال 2014 در ایستگاه راه آهن استافوردشایر پس از باخت 3 بر 2 آرسنال مقابل استوک سیتی بود که گروه زیادی از هواداران آرسنال سرمربی 68 ساله آرسنال را در حضور شاگردانش در حالی که در حال سوار شدن به قطاری به مقصد لندن بود با الفاظی توهین آمیز خطاب قرار دادند.

آرسن ونگر پس از سرانجام دادن به دوران 22 ساله مربیگری اش در آرسنال فعلاً بیکار است اما او در گفت و گو با کورسیکاماتین، اعلام نموده که ماه سپتامبر درباره آینده اش تصمیم گیری می نماید.

ونگر در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی اش است، گفت: فعلاً تصمیم دارم که تصمیمی نگیرم! من فعلاً در حال خوشگذرانی هستم و قول داده ام که تا ماه سپتامبر تصمیمی نگیرم. وضعیت بهتر از چیزی است که فکر می کردم. وقتی که سرت شلوغ است از بیکار شدن و مبتلا شدن به احساس توخالی بودن می ترسی اما من خیلی سریع خودم را با این مقطع جدید از زندگی ام وفق داده ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 21

به "استخدام بادیگارد برای محافظت از ونگر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام بادیگارد برای محافظت از ونگر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید