می خواهم زنده بمانم، قسمت هجدهم؛ دل تنگی های زنانه

به گزارش مجله حقوق، خبرنگارانـ قسمت هجدهم سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته دوشنبه 31 خرداد 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

می خواهم زنده بمانم، قسمت هجدهم؛ دل تنگی های زنانه

در خلاصه داستان قسمت هجدهم سریال می خواهم زنده بمانم آمده است:

تماس های نادر، هما را مصمم می کند تا با آن چه از آن می ترسیده است، رو به رو شود. شیوا در جهت تازه ای که در غیاب کاوه با مفتاح شروع کرده است، با گرفتاری تازه ای روبرو می شود. تلاش های امیر شایگان برای یافتن نادر سرمد به نتیجه می رسد؛ اما...

شیوا به دیدار مفتاح می رود تا درباره کار با او حرف بزند؛ اما با محاصره افراد او روبرو می شود. بیات هم در میان آن ها خودش را نشان می دهد. علیل و روی صندلی چرخ دار؛ اما هنوز هم خبیث و نفرت آور است. مفتاح هم هویت شیوا را فهمیده است و حالا از او نشانی کاوه را می خواهد. در سویی دیگر مباشر شایگان رد و محل مخفی شدن نادر را پیدا می کند. شایگان با شروع ریاستش می خواهد که دور و برش را از حضور مزاحم ها پاک کند. بزرگ ترین تهدید او هم این روز ها نادر است. شایگان از مباشرش می خواهد که نادر را شبانه صحیح و سالم به محلی که او منتظرش است، بیاورد.

اما خبرچین شایگان برای زهره هم کار می کند و به او وفادارتر است. نادر در اتاقش منتظر است و با ورود مباشر او را می کشد و از مسافرخانه می گریزد. بیرون از مسافرخانه افراد زهره هستند که او را فراری می دهند و به محلی امن زیر نظر او می رسانند. نادر پیش از این اتفاقات خبری را به هما می رساند. خبری که هما نمی تواند نسبت به آن بی تفاوت باشد. او به آدرسی که از نادر شنیده است، می رود و یک بار دیگر با زهره افشار روبرو می شود. این بار بدون هیچ پرده ای و در کمال صداقت.

می خواهم زنده بمانم در قسمت هجدهمش هم یک قربانی می گیرد. این کشتن ها و زخمی کردن ها مواردی است که می خواهم زنده بمانم را از افتادن به ورطه یک ملودرام معمولی نجات می دهد، درحالی که همه ویژگی های لازم برای افتادن در آن راه را دارد. جدای از خون هایی که تا به امروز ریخته شده اند، قرار گرفتن شخصیت ها در نقاطی که در لبه مرگ و زندگی قرار می گیرند؛ هم جذابیت و تعلیق سریال را دوچندان می کند. کاوه، شیوا، نادر، خود شایگان و... هرکدام در موقعیت هایی قرار گرفته اند که تا آستانه مرگ رفته اند. بدین جهت نام گذاری سریال هم می تواند بسیار مناسب باشد.

در این قسمت با صحنه روبرو شدن زهره و هما روبرو می شویم که هر دوی آن ها با حالتی هم دلانه با یکدیگر برخورد می کنند. هما کاملاً به زهره ثابت می کند که یک قربانی است و قصدی برای دزدیدن زندگی او نداشته است. هما در جواب سوال زهره درباره دوست داشتن امیر سکوت می کند؛ اما با پیش کشیدن موضوع بارداری اش پیش بینی های زهره را به هم می زند.

می خواهم زنده بمانم کماکان در اوج خودش پیش می رود و باز هم شخصیت هایش را در موقعیتی بغرنج قرار داده است. موقعیتی که می تواند انتخاب میان مرگ و زندگی باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 984

به "می خواهم زنده بمانم، قسمت هجدهم؛ دل تنگی های زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهم زنده بمانم، قسمت هجدهم؛ دل تنگی های زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید