عکس ، انگری برد به دنیای واقعی گام نهاد!

به گزارش مجله حقوق، زومیت نوشت: یک عکاس حیات وحش در نبراسکا عکسی را ثبت نموده است که ثابت می نماید پرندگان بازی پیروز Angry Birds در دنیای واقعی وجود دارند.

عکس ، انگری برد به دنیای واقعی گام نهاد!

اسکات تیلور یک عکاس اهل کولریج، نبراسکا است که با ثبت عکس واقعی از یکی از پرندگان بازی انگری بردز در طبیعت، توجه مردم در رسانه های اجتماعی را به خود جلب نموده است.

تیلور از نوجوانی پس از انجام یک پروژه عکس برای سازمان جوانان 4H وارد دنیای عکاسی شد. او که اکنون 48 سال سن دارد، همچنان با گرفتن عکس از طبیعت و حیات وحش، عشق خود به عکاسی را دنبال می نماید.

قضیه از این قرار است که وقتی پدر تیلور تعدادی از پرندگان رنگارنگ را در دان خوری ای که برای پذیرایی از پرندگان خارج از خانه قرار داده بودند، مشاهده کرد، به تیلور زنگ زد و خبر داد. بعد از اینکه تیلور با دوربینش به پنجره آشپزخانه مشرف به حیاط منزل رفت، متوجه تعدادی کاردینال در کنار دان خوری احاطه شده با درختان شد.

همین که او آغاز به عکاسی از یک کاردینال خاص کرد، پرنده مستقیماً به سمت تیلور اوج گرفت. دوربین او لحظه ای را ثبت کرد که در آن بال های کاردینال محکم در بدنش فرو رفته است و پرنده را شبیه یک توپ قرمز کرکی که در هوا شناور مانده نشان می دهد.

تیلور می گوید علت اینکه به نظر می رسد پرنده به سمت او پرواز می نماید این است که دانخوری پرنده مستقیماً بین درختی که در تصویر می بینید و پنجره آشپزخانه که او آن را برای گرفتن عکس باز نموده بود، واقع شده است. تیلور اضافه می نماید: کاردینال ها در تمام طول روز از درخت به سمت دان خوری پرواز می نمایند. اگر قبلاً از کاردینال ها عکس گرفته باشید، می دانید که چقدر بی قرار هستند. آنها دائماً از این شاخه به آن شاخه می پرند و هرگز برای مدت طولانی ثابت نمی نشینند.

تیلور این عکس را در فیسبوک و در یک گروه عکاسی حیات وحش که عضوی از آن است به اشتراک گذاشت. کاربران به سرعت در بخش نظرات اشاره کردند که این پرنده دقیقاً شبیه شخصیت اصلی بازی Angry Birds؛ یعنی کاردینالی به نام رِد (Red) است.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 بهمن 1401 بروزرسانی: 2 بهمن 1401 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1455

به "عکس ، انگری برد به دنیای واقعی گام نهاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، انگری برد به دنیای واقعی گام نهاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید