طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های تیره رنگ ، عکس

به گزارش مجله حقوق، برخلاف زمان های گذشته که زیاد از کابینت های تیره رنگ استفاده نمی شد امروزه کابینت های تیره رنگ به جزء اصلی دکوراسیون آشپزخانه مدرن تبدیل شده اند. زمانی که از رنگ تیره بعنوان رنگ اولیه کابینت های خود استفاده می کنید، باید به جنبه های دیگر در دکوراسیون آشپزخانه خود توجه زیادی کنید برای مثال باید در استفاده از رنگ تیره در قسمت های دیگر آشپزخانه با احتیاط زیاد عمل کنید تا از ایجاد فضایی دپرس نماینده دوری نموده باشید. رنگ تیره به شکل های متنوعی در کابینت ها وجود دارد، در برخی موارد، طبیعی و در موارد دیگر نقاشی شده است. مدل های طبیعی مانند کابینت های چوبی هستند که از رنگ چوب های تیره مانند گیلاس و گردو استفاده می نمایند. اما کابینت های نقاشی شده بصورت لکه لکه از رنگ تیره استفاده می نمایند و برخی دیگر از رنگ تیره به صورت کلی و لایه لایه استفاده می نمایند. معمولا کابینت هایی که از رنگ تیره چوب طبیعی بهره می برند از کابینت های رنگ شده گران تر هستند زیرا در کابینت های رنگ زده شده از چوب های ارزان تر و کم کیفیت تر استفاده شده است.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های تیره رنگ ، عکس

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

اگر قصد استفاده از کابینت های تیره در دکوراسیون مدرن آشپزخانه خود را دارید باید از بین کابینت های هایگلاس و کابینت های معمولی یک کدام را انتخاب کنید. کابینت های گلاسی بیشتر از کابینت های صاف و معمولی درخشندگی دارند و به همین دلیل بیشتر لکه ها و اثرات انگشت را بخصوص در رنگ تیره نمایان می نمایند. همچنین باید سطح کانتر کابینت ها را طوری انتخاب کنید تا در هارمونی با رنگ کابینت ها و دکوراسیون کلی آشپزخانه باشند. یکی از بهترین رنگ ها برای ترکیب با رنگ تیره در دکوراسیون آشپزخانه استفاده از رنگ خاکستری است. این رنگ تا حدود زیادی از دلگیر شدن دکوراسیون آشپزخانه جلوگیری می نماید و فضایی بسیار تازه و آرامش دهنده به آشپزخانه مدرن شما می دهد. برای تاثیر گذاری بیشتر رنگ خاکستری می توانید از نورپردازی ملایم در روشن کردن آن بهره ببرید. در ادامه عکس هایی از بهترین نمونه های دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های تیره را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

منبع: اتاق
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 9 تیر 1399 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 268

به "طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های تیره رنگ ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن با کابینت های تیره رنگ ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید