ریلز های اینستاگرام را به این شکل دانلود کنید!

به گزارش مجله حقوق، هرچند این خبر به طور رسمی اعلام نشده، اما شواهدی از اضافه شدن دکمه دانلود به اینستاگرام به وسیله منابع پیدا شده است.

ریلز های اینستاگرام را به این شکل دانلود کنید!

اینستاگرام در طول سال گذشته با توجه به رقابت شدید خود با تیک تاک، ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. اکنون گفته می گردد که این شبکه اجتماعی میخواهد گزینه جدیدی را برای کاربران فراهم کند تا بتوانند ویدیوهای Reels را به صورت مستقیم از برنامه اینستاگرام دانلود نمایند.

اولین بار در سال 2020 قابلیت Reels اینستاگرام معرفی گردید تا کاربران و کسب وکارها بتوانند از آن برای کارهای مختلفی مانند نمایش محصولات یا حتی اشتراک گذاری علایق و تفریح های خود استفاده نمایند. با این حال، عدم وجود گزینه ای برای دانلود ویدیوهای Reels باعث شده بود تا کاربران از برنامه های شخص ثالث برای این منظور استفاده نمایند، اما به نظر می رسد متا روی ویژگی هیجان انگیز جدیدی کار می نماید.

اضافه شدن گزینه دانلود به اینستاگرام

طبق تصویری که یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت منتشر نموده، ظاهراً اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی است که گزینه ای تحت عنوان روشن کردن دانلود را به کاربران ارائه می نماید تا بتوانند ریلزها را مستقیماً از خود برنامه دانلود نمایند.

کاربران اینستاگرام از مدت ها قبل وجود چنین ویژگی را درخواست نموده بودند و با توجه به اینکه رقیب این شبکه اجتماعی، یعنی تیک تاک، مدتی است که این ویژگی را به پلتفرم خود اضافه نموده، منطقی به نظر می رسد که اکنون متا نیز در حال توسعه آن باشد.

با این وجود، باید اشاره نمود که این ویژگی هنوز به طور رسمی به وسیله اینستاگرام اعلام نشده، بنابراین نمی توان با اطمینان گفت که این شرکت در حال کار روی ویژگی دانلود ریلزها است.

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، در حال حاضر کاربران اینستاگرام برای ویدیوهای موجود در این پلتفرم از برنامه های شخص ثالث استفاده می نمایند.

منبع: دبجیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 18 فروردین 1402 بروزرسانی: 18 فروردین 1402 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1486

به "ریلز های اینستاگرام را به این شکل دانلود کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریلز های اینستاگرام را به این شکل دانلود کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید