یاری کرونایی چین به هند

به گزارش مجله حقوق، سخنگوی وزارت خارجه چین با اشاره به شرایط وخیم هند در ابتلا به ویروس کرونا، از آمادگی پکن در راستای مقابله با این ویروس اطلاع داد.

یاری کرونایی چین به هند

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ، ژائو لیجیان سخنگوی وزارت خارجه چین با اعلام خبر یاری پکن به دهلی در راستای مقابله با ویروس کرونا، گفت: چین از هند در مبارزه با شیوع ویروس کرونا پشتیبانی خواهد نمود و حتی یاری هایی را نیز در این راستا به دهلی ارسال می نماید.

وی با اشاره به شرایط بحرانی هند در زمینه شیوع ویروس کرونا، گفت: هند در شرایط فاجعه باری به سر می برد، هم از لحاظ عفونت های روزانه جدید و هم از لحاظ تعداد مرگ و میر هایی که در این کشور وجود دارد.

ژائو لیجیان ادامه داد: پکن نهایت کوشش خود را برای یاری به هند و عبور از این شرایط به کار می گیرد و معتقدیم که مردم هند می توانند ویروس کرونا را شکست دهند.

طبق آخرین آمار منتشر شده درباره میزان شیوع ویروس کرونا در کشور های مختلف، هند با 16 میلیون و 257 هزار نفر در رده دوم بیشترین ابتلا به ویروس کرونا در دنیا قرار گرفته است.

گونه جدید جهش یافته ویروس کرونا که در حال حاضر به کرونای هندی شهرت دارد قدرت سرایت بیشتری دارد.

این نوع ویروس به شدت در هند در حال گسترش است و سبب شکسته شدن رکورد دنیای ابتلای روزانه به کرونا توسط این کشور شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 862

به "یاری کرونایی چین به هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری کرونایی چین به هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید