نماینده بندرعباس: رئیس جمهور مصوبه انتزاع روستاهای هرمزگان را از دستور خارج کند

به گزارش مجله حقوق، تهران (پانا) - نماینده مردم بندرعباس در مجلس از رئیس جمهور خواست تا مصوبه انتزاع چند روستا از هرمزگان و الحاق آنها به استان فارس را که باعث گلایه مندی و ناراحتی مردم این منطقه شده است از دستور کار دولت خارج کند.

نماینده بندرعباس: رئیس جمهور مصوبه انتزاع روستاهای هرمزگان را از دستور خارج کند

احمد مرادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: این روزها مردم هرمزگان از موضع گیری های غیرکارشناسی، غیرمنطقی و تکراری در خصوص انتزاع چند روستا از این استان و الحاق آن به استان فارس به شدت گلایه مند و ناراحت هستند.

کننده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس ادامه داد: مردم استان هرمزگان هیچ گاه زیر بار تصمیمات غیرعلمی و بی اساس نخواهند رفت و این مهم را طی 9 سال گذشته نیز به اثبات رسانده اند.

وی شرح داد: از رئیس جمهور تقاضا دارم در دولت سیزدهم یک بار برای همیشه پرونده چنین تصمیمات تنش زایی را بسته و تمام انرژی دولت را مصروف به اشتغال و معیشت مردم کند.

این کننده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: هرمزگان استانی مرزی و ساحلی است و مردم آن از دیرباز حافظ خلیج فارس و تنگه استراتژیک بوده و هستند ضمن اینکه آنها دست یاری و حمایت تمام سرمایه گذاران در هر نقطه از این استان را به گرمی می فشارند اما در مقابل، دست هر غرض ورزی یا طماعی که بخواهد به خاک این استان داشته باشد را کوتاه می کنند.

مرادی خطاب به رئیس جمهور تأکید کرد: تقاضای مردم خونگرم هرمزگان که به جنابعالی اعتماد کرده و رأی قاطع داده اند این است که یک بار برای همیشه این مصوبه را از دستور کار دولت و هیأت وزیران خارج کنید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 1108

به "نماینده بندرعباس: رئیس جمهور مصوبه انتزاع روستاهای هرمزگان را از دستور خارج کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده بندرعباس: رئیس جمهور مصوبه انتزاع روستاهای هرمزگان را از دستور خارج کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید