ماجرای ویدئوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی

به گزارش مجله حقوق، تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره ویدیوی منتشرشده از درگیری میان یک جوان و فردی با لباس روحانیت، این کلیپ را ساختگی بیان کرد و از بازداشت توزیع کننده و بازیگران آن اطلاع داد.

ماجرای ویدئوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای درباره ویدیوی منتشر شده از سیلی خوردن یک روحانی در فضای مجازی گفت: حدود ساعت 18 روز آدینه پنج پسر جوان حدوداً 22 تا 23 ساله در منطقه پاسداران، خیابان بوستان ششم، اقدام به تهیه ویدیویی کردند که در آن یکی از این پسران جوان اقدام به بی احترامی به فردی با لباس روحانیت نموده و به سیلی به او زد.

وی با بیان اینکه این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد، گفت: ماموران پلیس پیشگیری به سرعت، نسبت به شناسایی افرادی که در نشر و بازنشر کلیپ مذکور دخیل بودند، اقدام نموده و پس از اخذ مجوزهای قضایی صبح امروز چهار نفر از افرادی که در انتشار و بازنشر این کلیپ در فضای مجازی نقش داشتند، بازداشت نموده و به کلانتری پاسداران منتقل کردند.

موقوفه ای با بیان اینکه پس از دستگیری این افراد برای ماموران محرز شد که ویدیوی فوق ساختگی بوده و افراد حاضر در آن نیز اقدام به بازی نقش نموده اند، گفت: اقدامات بعدی درباره شناسایی دو نفر دیگر که از بازیگران این کلیپ بودند، ادامه یافت که در آنالیز ها تعیین شد، پسری جوان حدوداً 22 ساله و مردی حدوداً 50 ساله در کلیپ مذکور بازی نموده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم با بیان اینکه دو نفر مذکور پدر و پسر بودند، گفت: با آنالیز بیشتر تعیین شد صرفاً به لحاظ ماجراجویی و خودنمایی اقدام به ضبط این ویدیو نموده اند که در نهایت این دو نفر نیز ساعت 18 امروز توسط پلیس های تخصصی در شهرستان پرند بازداشت شده و پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی منتقل شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 859

به "ماجرای ویدئوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ویدئوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید