ستاره تیم اصفهانی لیگ برتر خداحافظی می نماید

به گزارش مجله حقوق، قاسم حدادی فر در مورد وضعیتش برای فصل آینده لیگ برتر در ذوب آهن گفت: فعلا بازیکن آزاد هستم و قراردادم با ذوب آهن تمام شده است؛ البته خدا را شکر که در این سن و سال هنوز سه، چهار پیشنهاد خوب دارم اما فعلا از طرف باشگاه ذوب آهن صحبتی با من نشده است.

ستاره تیم اصفهانی لیگ برتر خداحافظی می نماید

وی ادامه داد: مدیران قبلی ذوب آهن عادت داشتند برای تمدید قرارداد اول با بزرگترهای تیم صحبت می کردند و من همواره اولین نفری بودم که برای تمدید قراردادم صحبت می شد، اما هنوز از باشگاه کسی با من حرفی نزده است؛ دوست ندارم اتفاق بدی رخ بدهد و می خواهم با پیراهن ذوب آهن از فوتبال خداحافظی کنم اما کسی از باشگاه با من حرفی نزده است.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است از فوتبال خداحافظی کند؟ گفت: در خاتمه فصل جدید فوتبال ایران از دنیای بازیگری خداحافظی می کنم و سال جاری آخرین فصل حضور من در فوتبال به عنوان بازیکن است؛ به خاطر همین است که می گویم دوست ندارم با پیراهن تیمی غیر از ذوب آهن از فوتبال خداحافظی کنم اما واقعا هنوز هیچ صحبتی با من نشده است.

حدادی فر درباره حضور رحمان رضایی به عنوان سرمربی جدید ذوب آهن گفت: برای هر تیمی بزرگترین چالش انتخاب سرمربی است، رضایی هم از بین چندین گزینه به عنوان سرمربی ذوب آهن انتخاب شد. من به او تبریک می گویم که سرمربی تیم بزرگی به اسم ذوب آهن شده است. امیدوارم همه تلاشش را برای موفقیت ذوب آهن انجام دهد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش ذوب آهن فصل آینده چه شرایطی خواهد داشت و آیا باید مانند فصل گذشته برای سقوط نکردن بجنگد، گفت: با این شرایطی که من می بینم و با این هزینه هایی که تیم های دیگر انجام می دهند اگر به فکر تقویت تیم نباشیم شرایط مان سخت می گردد. البته اعضای هیات مدیره قول دادند که بازیکنان با کیفیت را جذب نمایند و تیمی قدرتمندی را روانه مسابقات نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 795

به "ستاره تیم اصفهانی لیگ برتر خداحافظی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره تیم اصفهانی لیگ برتر خداحافظی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید