خبرنگاران مرادی: از کودکی هدفم پوشیدن پیراهن استقلال بود

به گزارش مجله حقوق، تهران- خبرنگاران- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: از زمانی که کودک بودم هدفم پوشیدن پیراهن استقلال بود و خوشحالم به هدفم رسیدم.

خبرنگاران مرادی: از کودکی هدفم پوشیدن پیراهن استقلال بود

به گزارش خبرنگاران، بابک مرادی که در گفت وگویی تلویزیونی حاضر شده بود در ابتدای صحبت هایش گفت: شهر سی سخت در 25 کیلومتری زادگاهم یاسوج است. دوست داشتیم باعث دلگرمی مردم منطقه شوم.

وی اضافه نمود: خانواده فوتبالی داشتیم و 4 برادر من فوتبالی هستند. برادرم من را تشویق کرد و خدا هم یاری کرد تا به فوتبال بیایم. از فجر سپاسی فوتبال را آغاز کردم. من ابتدا در تست برق شیراز حاضر شدم اما آنها اجازه ندادند من تست بدهم. فردای آن روز در تمرینات فجر حاضر شدم. به مربی فجر گفتم من از یاسوج آمدم و می خواهم تست بدهم و او قبول کرد. او من را در پنج پست به بازی گرفت و پذیرفت. من حتی یک سال به تیم شهرم شهرداری یاسوج رفتم اما بدترین انتخاب را کردم.

هافبک استقلال افزود: شهر من هزار بازیکن مانند من دارد اما اجازه نمی دادند که بازی کنم. به خاطر اینکه از همان فصل هدف داشتم به استقلال بیایم کوشش کردم. من مطمئن بودم روزی پیراهن استقلال را می پوشم. خدا به من یاری کرد و پیراهن استقلال را پوشیدم. من فوتبال را بیشتر از درس دوست داشتم.

وی ادامه داد: اولین بازیکنی بودم با استقلال قرارداد بستم و سفید امضا کردم. 20 ثانیه هم مذاکره نکردم و فقط گفتم که کجا را باید امضا کنم. پیشنهادات اقتصادی بسیار خوبی داشتم اما استقلال را دوست دارم.

مرادی گفت: در قراردادم با ماشین سازی بندی داشتم که در صورت عدم دریافت کمتر از 60 درصد می توانم قراردادم را فسخ کنم که این کار را انجام دادم. اگر حق با من نبود من فسخ نمی کردم اما مدارکم را به کمیته استیناف ارائه دادم.

وی در رابطه با مدل موهایش افزود: این سبک موی فر را خیلی دوست دارم. به همین خاطر طرفداران خیلی به من لقب می دهند. عده ای به من می گویند فیلینی و عده ای می گویند والدراما. من بازی والدراما را خیلی دوست دارم اما من خودم هستم.

هافبک استقلال افزود: من در استقلال بیشتر دوست دارم پاس گل بدهم تا اینکه گل بزنم. از کادرفنی استقلال تشکر می کنم. کادر فنی استقلالی است و انگیزه به تیم تزریق شده است. فرهاد میجیدی آمده و باید همه یاری کنیم تا در سرانجام فصل جام بیاوریم.

وی گفت: کادرفنی قبلی باید حرمتش حفظ گردد. تمام نفرات فرزندان استقلال هستند. باید از فرهاد مجیدی نیز حمایت گردد. او فرزند مکتب استقلال است و امیدوارم آخر فصل همه با هم جشن قهرمانی بگیریم و این شدنی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 802

به "خبرنگاران مرادی: از کودکی هدفم پوشیدن پیراهن استقلال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرادی: از کودکی هدفم پوشیدن پیراهن استقلال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید