احتمال مجرم شناخته شدن ترامپ در حادثه حمله به ساختمان کنگره

به گزارش مجله حقوق، دادستان فدرال آمریکایی که پیشتر راهنمایی تحقیقات جنایی در خصوص حمله سال گذشته به ساختمان کنگره آمریکا را برعهده داشت، خاطرنشان کرد که دونالد ترامپ ممکن است به دلیل ایفای نقشش در این حادثه مجرم شناخته گردد.

احتمال مجرم شناخته شدن ترامپ در حادثه حمله به ساختمان کنگره

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به نقل از تارنمای هیل، مایکل شروین روز گذشته در مصاحبه با شبکه سی بی اس مطرح کرد که روشن است دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا عامل کشاندن مردم به شهر واشنگتن پیش حمله هوادارانش به ساختمان کنگره بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نقش ترامپ در این حادثه بخشی از تحقیقات مربوط به ساختمان کنگره می باشد، گفت: اکنون سوال اینجاست که وی از لحاظ جنایی برای هر آن چه طی این حمله اتفاق افتاده، مجرم و مقصر است. افرادی هستند که پس از دستگیری گفته اند به این دلیل به ساختمان کنگره حمله نموده اند که ترامپ گفته بود باید کنگره را بازپس بگیریم. به این دلیل ترامپ ممکن است در اقدامات علیه ساختمان کنگره مقصر باشد.

مایکل شروین پیشتر اعتراف نموده بود که شماری از نیروهای اجرای قانون که خود مسئول حفظ امنیت شهر هستند در حمله 17دی ماه به ساختمان کنگره حضور داشتند.

وی گفته بود که مقامات در حال آنالیز پرونده فزاینده ای از افسران اجرای قانون هستند که گفته می گردد 17 دی ماه در یورش به ساختمان کنگره شرکت داشتند.

حامیان ترامپ 17دی ماه سال گذشته با ادعای ایجاد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به ساختمان کنگره حمله نموده که در این حمله خشونت طلبانه شش نفر جان خود را از دست دادند.

به دنبال تهدید هواداران ترامپ برای حضور مجدد در واشنگتن در مراسم تحلیف بایدن، نیروهای امنیتی و پلیس فدرال از چندین روز قبل از مراسم تحلیف در واشنگتن مستقر شده بودند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: law10.ir شناسه مطلب: 811

به "احتمال مجرم شناخته شدن ترامپ در حادثه حمله به ساختمان کنگره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال مجرم شناخته شدن ترامپ در حادثه حمله به ساختمان کنگره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید